GTA 5 kaplamalar geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

PixelNinja

Hectopat
Merhabalar, aslında ben bu hatayla bu oyunu 1 sene falan oynamıştım hatta şimdi bile oynuyorum. Gerçi bu duruma hata mı desem bilemedim ancak çok canımı sıkıyor. Arabayı yeni tamir etmişken durduk yere görmediğim direğe çarpıyorum. Ve bu da oyun zevkimi bitiriyor. Bu durumun çözümü varsa söyler misiniz? Ayarları belirli ayarları yükseltdiğimde sorun bir nebze çözülüyor ama FPS aşırı düşüyor.

Oyundan görüntüler; oyun ayarlarım;

Ekran görüntüsü 2021-03-21 172944.png

Ekran3 Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Ekr2an Alıntısı.PNG

Ek1ran Alıntısı.PNG

Ekran A2lıntısı.PNG

Pardon sistem özelliklerimi yazmayı unutmuşum;

Intel Celeron g540.
R7 240.
6 GB RAM.
500 GB HDD.

İşlemci kaynaklı Celeron çöp bir işlemci günümüzde yeni işlemci alman lazım.

5400RPM HDD says hii. Aynı zamanda Core 2 duo'nun düşük segmentlerinde veya core 2 duo'dan düşük işlemcilerde de olması muhtemelen

Bu durum PUBG'de de yaşanılan bir olay. Ben ne dersem o, konu kilit :) Başka yerlere sorun aramayın, sorunları yukarıya yazdım. Halleder, bir daha da o sorunu yaşamaz garanti veriyorum, gerisi onu ilgilendirir.
RAM'miş, HDD imiş, çekirdekmiş. Hayatınızda oynadınız mı 2 çekirdek ile, 4 GB RAM ile veya HDD ile? Ben hepsiyle oynadım.

Merhabalar, aslında ben bu hatayla bu oyunu 1 sene falan oynamıştım hatta şimdi bile oynuyorum. Gerçi bu duruma hata mı desem bilemedim ancak çok canımı sıkıyor. Arabayı yeni tamir etmişken durduk yere görmediğim direğe çarpıyorum. Ve bu da oyun zevkimi bitiriyor. Bu durumun çözümü varsa söyler misiniz? Ayarları belirli ayarları yükseltdiğimde sorun bir nebze çözülüyor ama FPS aşırı düşüyor.

Eki Görüntüle 933482

Eki Görüntüle 933503

Eki Görüntüle 933487

Eki Görüntüle 933506

Eki Görüntüle 933501

Eki Görüntüle 933494

İşlemciniz güçsüz dür ya da HDD'den SSD almanız tavsiye edilir

Eki Görüntüle 933482

Eki Görüntüle 933503

Eki Görüntüle 933487

Eki Görüntüle 933506

Eki Görüntüle 933501

Eki Görüntüle 933494

İşlemci yüzünden gibi duruyor. HDD yüzünden de olabilir aynı sorun bende de vardı.
Bende G4400 vardı ve bende aynı sorun ile karşılaşıyordum. İşlemcimi değiştirdikten sonra düzeldi çünkü GTA 5 işlemciye bayağı bir yük bindiren bir oyun.

Eki Görüntüle 933482

Eki Görüntüle 933503

Eki Görüntüle 933487

Eki Görüntüle 933506

Eki Görüntüle 933501

Eki Görüntüle 933494

Hocam sistemin yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı