Çözüldü GTA 5 Key Steam'den mi Rockstar CD Key olarak mı alınmalı?

• Konuyu başlatan vzzn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 6B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vzzn

Kilopat
Arkadaşlar kafama koydum, GTA 5 alacağım.
Şimdi aranızda yıl olmuş 2020 hala bir GTA 5'in mi yok diyenler olacak orayı pas geçiyorum.
Sorum şu:
1-Steam Key olarak alırsak Rockstar Launcherden etkinleştireceğimiz keyden ne farkı oluyor?
2-Steam'daki GTA 5 Kullanıcıları ile Rockstar Launcherdeki GTA 5 kullanıcıları aynı MP Serverinde oynayabiliyorlar mı?
3-2'sinin ne farkları var?
4-Hangi siteden almalıyım?
5-Rockstar Launcher üzerinden MP oynanabiliyor mu?

2'sinin linki:

Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1- Steam key Steam'de aktifleştirilir. Steam'den indirip oynarsınız.
2- Evet.
3- Hiçbir farkı yok. Biri Steam'den diğeri RG Launcher'dan indiriliyor.
4- G2A, Kinguin ve Durmaplay öneririm. Direk Steam'den de alabilirsiniz.
5- Sorunuzu anlamadım ancak Rockstar key ile alınınca da online oynanılabiliyor.
2- Evet.
5- Sorunuzu anlamadım ancak Rockstar key ile alınınca da online oynanılabiliyor.

Çözüm
2- Evet.
Cevabınız için teşekkürler.
DurmaPlay'deki Rockstardan almayı düşünüyorum hem de çok ucuz Steam Fiyatına göre.
Herhangi bir steam takıntım yok zaten sadece farklılıkları var mı yok mu onu merak etmiştim.

Türkiye'de %90'lık bir kesim bu oyunun hikayesini korsan bitirmiştir. Orijinal alan ise %60'ı FiveM veya arkadaş tavsiyesi yüzünden almıştır. Geriye kalan %30'da bu oyun parasını hak ediyor diyerek kendine borç bildiği için almıştır. Yani özetle 2020'de GTA 5'in olmayabilir.

Türkiye'de %90'lık bir kesim bu oyunun hikayesini korsan bitirmiştir. Online'ı ise %60'ı FiveM veya arkadaş tavsiyesi yüzünden orijinal almıştır. Geriye kalan %30'da bu oyun parasını hak ediyor diyerek kendine borç bildiği için almıştır. Yani özetle 2020'de GTA 5'in olmayabilir.
Hocam hiç oynamamış olanlar %kaç? İçindeyim de.

Hocam hiç oynamamış olanlar %kaç? İçindeyim de.
Hiç oynamamış az kişi vardır ancak online modunu hala on binlerce insan oynuyor içiniz rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı