GTA 5 kıyafet dükkanındaki görev nasıl yapılır?

xEgel

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
GTA 5'te oyunun hikaye modunu oynuyorum. Bir tane kıyafet dükkanını haritada gösterip duruyor, yakınına gittiğimde görevde olmuyor. Dükkandaki her şeyi satında aldım, satıcıyı öldürdüm yine de o ikon asla minimapten kalkmadı bug mu hata mı?

1687957118703.png

GTA 5'te oyunun hikaye modunu oynuyorum. Bir tane kıyafet dükkanını haritada gösterip duruyor, yakınına gittiğimde görevde olmuyor. Dükkandaki her şeyi satında aldım, satıcıyı öldürdüm yine de o ikon asla minimapten kalkmadı bug mu hata mı?

Eki Görüntüle 1839461

Başka karakterlerle gitmeyi deneyin oraya.

Eki Görüntüle 1839461
Hocam her karakterin kendine ait renkleri var , micheal mavi, franklin yeşil, trevor turuncu. görev iconu hangi renkse o karakter ile gitmeniz gerek. ama karakterden karaktere renk değişiyor ise o ortak görevdir.

Arkadaş kıyafet dükkanını bahsetmiş B? olan görevden bahsetmemiş herkes boş yorum atmış.

Dostum o kıyafetin mapte her türlü gözükmesi bug görev falan alakası yok belki bir ayardan işaretlemiş olabilirsin bazı oyunlarda var ama GTA da yok diye biliyorum istersen dosyaları doğrula görevle alakası yok bug.

Geri
Yukarı