GTA 5 level nasıl kasılır?

3X 2X etkinlikleri ve heistleri yapmaya özen göster, Cheat Engine modası geçti artık Max 1 haftaya ban atıyorlar, illa hile yapacağım derseniz ya tek kişilik (arkadaşınız var mı bilmiyorum) glitchlere bak ya da para seviye satanlardan al.

3X 2X etkinlikleri ve heistleri yapmaya özen göster, Cheat Engine modası geçti artık Max 1 haftaya ban atıyorlar, illa hile yapacağım derseniz ya tek kişilik (arkadaşınız var mı bilmiyorum) glitchlere bak ya da para seviye satanlardan al.

Hocam en güvenilmezi para ve seviye satın almak zaten direkt hesap gitme riski var olmaz. Parası olan ya da sürekli heist açan bir arkadaşınızla heist girebiliriniz ya da bütün gün playlistlerdende para kasabilirsiniz.

En hızlı RP nasıl kasılır arkadaşlar 13 levelim ve hızlı bir şekilde level kasmak istiyorum.
Oyna işte dümdüz kasıyorsun. Bedava verilen Bunker ve Motorcycle Club'ı al. Club bilgisayarından sahte para fabrikasını al o da bedava. Onlar otomatik para üretecek onları sat doldukça. Dolmasını beklerken de (Dynasty 8 Exclusive'den şirket al, şirketten de warehouse al) paket al sat yap.
Dediklerimin hepsi bedava olması lazım. Önceden bedava almıştım hepsini.

Hocam en güvenilmezi para ve seviye satın almak zaten direkt hesap gitme riski var olmaz. Parası olan ya da sürekli heist açan bir arkadaşınızla heist girebiliriniz ya da bütün gün playlistlerdende para kasabilirsiniz.
Güvenilmezlik tartışılır, aktif olarak satın aldığım yerler var, alacağın yeri bileceksin. Gidipte itemsatış gibi yerlerden rastgele almayacaksın, mümkünse sosyal medyada tanınan discord gibi toplulukları olan insanlardan alacaksın.

Geri
Yukarı