GTA 5 map geç yükleniyor

umut özay

Hectopat
Arkadaşlar,
GTX1650s.
R3 3100.
16 GB 3000 MHz RAM.
500 GB HDD
Ben dün bu konuyla ilgili başlık açmıştım bu sistemle GTA 5 de yerin altına düşüyorum map yüklenmiyor diye. Sonra GTA San Andreas yükledim aynı sorun GTA san andreasde de map çok geç yükleniyordu bu hata o zaman kesin HDD kaynaklı mı oluyor çünkü San Andreas için işlemcim gayet yeterli fakat hala map geç yükleniyor.

Arkadaşlar,
GTX1650s.
R3 3100.
16 GB 3000 MHz RAM.
500 GB HDD.
Ben dün bu konuyla ilgili başlık açmıştım bu sistemle GTA 5 de yerin altına düşüyorum map yüklenmiyor diye. Sonra GTA San Andreas yükledim aynı sorun GTA san andreasde de map çok geç yükleniyordu bu hata o zaman kesin HDD kaynaklı mı oluyor çünkü San Andreas için işlemcim gayet yeterli fakat hala map geç yükleniyor.

Format at bence.

Arkadaşlar,
GTX1650s.
R3 3100.
16 GB 3000 MHz RAM.
500 GB HDD
Eğer sistemi uzun süredir kullanıyorsan ve hdd iyi bir hdd değilse bunaların total ömürleri var. Zamanla tükenirler. SDD alabilrisin.
Format at bence.
Allah rızası için biraz olsun bir şeyler öğrenin.

Geri
Yukarı