Sürprizbozan GTA 5 Mission Failed bugu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antilop14

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyuna yeni başladım. Franklin'in 3-4. hikaye görevlerinden biri olması lazım. Lamar'ın birini kaçırmaya çalışıp 40 bin dolar almaya çalıştığı, sonra telefonla arayıp işi berbat ettiği, Chop'la beraber adamı kovaladığımız görev. Oynayanlar hatırlamıştır muhtemelen.

Öncelikle bu mission failed görevin sonunda oluyor, yani her şeyi doğru yaptıktan ve görev sonu ara sahnesi bittikten sonra. Mucizevi bir şekilde Chop öldü diyor, görev başarısız diyor. Maalesef Franklin'in hikayesinde ilerleyemiyorum, tıkandım kaldım. Oyunumda oyunu bozacak bir mod falan yok, sadece Türkçe yama kurdum. Oyunun hikayesine arkadaşımla beraber başladık kurduğumuz yama da aynı, ama o bölümü normal bir şekilde geçmiş her şeyi aynı yapmış görev başarılı demiş. Yani Türkçe yamanın bozukluğundan ya da oyunu bozmasından falan değil.

Ayrıca son ara sahnede Lamar Chop'u minibüsün arkasından alırken Chop'un sesleri geliyor ama ara sahnede falan gözükmüyor. Görüntü bugu gibi bir şeyden muhtemelen, görevi geçemiyorum. Hikayeye tam hevesliyken oyun tıkandı. Çözümü yok mu, oyunu mu silip yüklemem lazım? Dosya doğrulaması yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    2 MB · Görüntüleme: 42
Birkaç başarısızlıktan sonra sağ altta ATLA düğmesi çıkıyor. Ona basınca görevi atlayıp devam ediyor. Ben de FIB binasından inerken bugta kalmıştım. İntihar ederek bir sonraki sahneye atlayarak geçmiştim.
Sağ ol, full kacirdigimiz adami öldürerek görevi başarısız yaptım bastan, 3. De falan görevi atla çıktı. 2 kez art arda basarisiz olunca hepsinde çıkıyordum michael açık dünya takiliyordum, birkez daha denesem ugrasmazmisim bu toplamda 8. Denemem falan. Tesekkurler sorun cozuldu konu kilitlenebilir

Geri
Yukarı