GTA 5 Mod Menu dosyası virüslü mü?

Sildim hocam, insanlar mod ve hilelerde öyle gözükür diyordu ama gene de içim rahat olamıyor diye sildim.
Hocam illa mod menu lazımsa menyoo öneririm araç spawn , silah fulleme , +80 özelliği var çok kullanışlıdır. ( virüs yoktur bizzat kullandım)

Hocam illa mod menu lazımsa Menyoo öneririm araç spawn, silah fulleme, +80 özelliği var çok kullanışlıdır. ( virüs yoktur bizzat kullandım)

İyi de virüs olup olmaması sizin kullanımınıza bağlı değil ki. Zaten şu son 2 senede virüs diye bir şey kalmadı hepsi trojan arkada işlevini yapıyor siz de değil sanıyorsunuz.

Hocam siz bilirsiniz ama dediğim gibi yüksek ihtimalle virüs.

40 bölü 72 yapmış virüs.

Hocam illa mod menu lazımsa Menyoo öneririm araç spawn, silah fulleme, +80 özelliği var çok kullanışlıdır. ( virüs yoktur bizzat kullandım)

Hocam biraz çakallık yapıp Online da da kullanacaktımda ondan :redface:,malum GTA Online hileden geçilmiyor. 10M harcayıp lockuplar açtım 1M para bile çıkartmadı ve çok uğraştırıcı.

@UcanMuz z @Lexyyy hocam teşekkür ederim yardımlarınız için, dosyayı sildim hemen sonra Malwarebytes ile tarama yaptım bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

İyi de virüs olup olmaması sizin kullanımınıza bağlı değil ki. Zaten şu son 2 senede virüs diye bir şey kalmadı hepsi trojan arkada işlevini yapıyor siz de değil sanıyorsunuz.

40 bölü 72 yapmış virüs.
Hocam biliyorum ancak o dosya başka bir kaynaktan belki farklı sürümlerdir diye düşünüyorum ihtimali düşükte olsa.

GTA 5 için bir mod menü indiriyorum, indirme linkini VirusTotal URL taramasından tarattım.
Sonuç attığım fotoğraftaki gibidir, sizce virüslü müdür? Dosyayı indirip öylede tarattırsam mı? Kaspersky, Malwarebytes virüs olarak görmemiş.

Eki Görüntüle 1612113
Görünüşe bakılırsa sitenin URL'yi taratmışsınız siz. URL'yi taratarak nasıl anlayacağız virüslü olup olmadığını?

Geri
Yukarı