GTA 5 modderları

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Az önce hayatımda ilk defa görebileceğim bir şeye şahit oldum. GTA 5'de kar yağdı, evet ciddi ciddi her yılbaşındaki gibi kar yağdı oyuna. Acaba geldi mi diye başka servere geçtim ama gelmemiş. Hilecilerimiz Rockstar'ın eklediği bir şeyi bile değiştirmeye başlamış. :D.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
2018 ban dalgasında neredeyse hepsi temizlenmişti ancak oyunu bedava dağıtmak gibi bir hata yaptılar ve neredeyse her sunucu modder doldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
2018 ban dalgasında neredeyse hepsi temizlenmişti ancak oyunu bedava dağıtmak gibi bir hata yaptılar ve neredeyse her sunucu modder doldu.
3 yıldır oynamıyorum. Oynadığım zamanlarda çok hile vardı. Kafama ufo yerleştiren mi, bir yere ışınlayıp bomba atan mı, yukarıda dediğimi yapan mı. Şimdiki halini düşünemiyorum.

3 yıldır oynamıyorum. Oynadığım zamanlarda çok hile vardı. Kafama ufo yerleştiren mi, bir yere ışınlayıp bomba atan mı, yukarıda dediğimi yapan mı. Şimdiki halini düşünemiyorum.
Bedava dağıtılana kadar mod sorunu ban dalgası sayesinde büyük oranda çözülmüştü. Rockstar oyunun sadece satılmasına bakıyor. Mod olaylarını oyunun satışlarına gölge düşürmesin diye çözmüşlerdi. Public bug ile oyunu sunucu içinde tek kalarak oynamak ya da davete özel sunucu açmak dışında cidden çekilmez oldu. Oyuna eklenen fantastik araçlar ve oyunun açık dünyasının zayıf olması nedeniyle sunucular oyundan sıkılıp başkalarını öldürmeye çalışanlardan geçilmiyor.

Geri
Yukarı