GTA 5 modderları

Bir tane modder gözümün önünde UFO spawnladı üstüne serverdeki herkesi patlattı. :(
Online kısmının temizlenmesi için bu yaz ban dalgası gelmezse Rockstar oyunu çoktan salmış demektir. Bu arada öyle bir mod yapan kişi kesinlikle banlanır ancak kullandığı mod bedavaysa.

Bunker görevi yapan biri gördüklerinde anında yanlarında spawnlıyorlardı. Biliyorum hocam telefonla araç çağırılabildiğini.
Online menüsünden mod kullandıklarını bildirebilirsiniz, belki ceza almaları konusunda işe yarar ancak bazılarının kullandığı bir mod var ve siz o kişiyi raporladığınız zaman sunucudan atılıyorsunuz ve rapor iletilmiyor.

Online menüsünden mod kullandıklarını bildirebilirsiniz, belki ceza almaları konusunda işe yarar ancak bazılarının kullandığı bir mod var ve siz o kişiyi raporladığınız zaman sunucudan atılıyorsunuz ve rapor iletilmiyor.
Kaç tane bunker görevimi mahvettiler. O günden beri girmiyorum. Fakat gördüklerimin hepsini raporlamıştım umarım ceza almışlardır.

Kaç tane bunker görevimi mahvettiler. O günden beri girmiyorum. Fakat gördüklerimin hepsini raporlamıştım umarım ceza almışlardır.
Video kaydı alarak bunu Rockstar'ın sitesi üzerinden iletmek için bir sistem var, ceza alma ihtimalleri daha yüksek oluyor ama oyun içi sistemin çalıştığını pek sanmıyorum.

Geri
Yukarı