Epic Games GTA 5 Nays ile 148 TL!

Ne Nays mış be kardeşim onun yüzünden Epic Games de oyunu alamadım hata verdi ama paramda gitti. Desteğe yazdım nays kartında sıkıntı var mış. İki haftayı bulacak daha para iadesi olmadı. Bunlar iade edene kadar indirim bitecek.

Başka bir konuda oyunun birkaç dosyasının kırıldığı gibi bir şey yazıyordu ona bakarak Online kısmına çok fazla hileci dolacak gibi.

Başka bir konuda oyunun birkaç dosyasının kırıldığı gibi bir şey yazıyordu ona bakarak Online kısmına çok fazla hileci dolacak gibi.
Online kısmı aşırı derecede hile zaten. Eskiden girilebiliyordu ancak şuan resmen herkese açık sunuculara zar zor giriyoruz.ekranda takılı kalıyor friend only olarak giriyorum mecbur.

Ne Nays mış be kardeşim onun yüzünden Epic Games de oyunu alamadım hata verdi ama paramda gitti. Desteğe yazdım nays kartında sıkıntı var mış. İki haftayı bulacak daha para iadesi olmadı. Bunlar iade edene kadar indirim bitecek.

Naysla kaç tane oyun aldım bu indirimde sizde nasıl sorun oldu anlamadım.

Naysla kaç tane oyun aldım bu indirimde sizde nasıl sorun oldu anlamadım.
Vallaha bende anlamadım forum sitelerinde ve şikayet varda dolaştığımda bu sorunu yaşayan benim gibi baya gördüm. Epic Games Desteği de bu kart size sıkıntı yaşatmış dedi. Para iadesi de yeni oldu şimdi ATM gidip çekmek kaldı bir daha nays asla kullanmam ben...

Geri
Yukarı