Çözüldü GTA 5 ne zaman indirime girecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GGHesap

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi
Merhabalar GTA 5 bu günün tarihinden itibaren ne zaman indirime girecek Steam'de DurmaPlay'de 80 TL fakat fazla güvendigim bir site olmadıgından dolayı Steam'dan indirime girmesini bekliyorum. (DurmaPlay güvenilir mi yorumlara bekliyorum.) Başka daha ucuza GTA 5'in satıldıgı güvenilir bir site varsa yazabilirsiniz.

Çözüm
Yakın zamanda ücretsiz dağıtıldığından böyle bir indirim planı olmaz diye düşünüyorum. Birkaç kişi fazladan GTA 5 alıp sonrasında alamayanlara dağıtabileceğini söylemişti, belki bu konuya da yorum yaparlar.
Yüklenmeyin bu kadar, kaçırdığına bin pişman olmuş zaten, ne desin, steam dışı oyun almıyorum diyecek tabi ki.
Dostum bu oyun daha bir iki ay önce bedavaya ve hem de baya uzun bir süre dağıtıldığı için dünyada bunu almayan çok az insan kalmıştır emin ol. Hatta öyle ki o dönemde GTA Online sunucuları çöktü, zaten bir sürü hileci vardı Online kısımda, şimdi iyice çöplüğe döndü oyun. Dolayısıyla artık R*'ın bu oyundan çok da beklentisi olacağını sanmıyorum. Şimdiye kadar 80 liraların da pek altına indiğini hatırlamıyorum. İnse inse anca oralara iner, ki zaten şu anda da o fiyatlara satılıyor. 40-50 liraralara iner mi diye beklemeni tavsiye etmem, dediğim gibi zaten artık yavaştan ölüme terk edilme aşamalarına gelinen bir oyun için daha da fazla bekleyip alma ihtimalin olan hazzı daha da öteleme. Bu fiyatlar iyi fiyatlar bence.
Kardeşim sen adamsın teşekkür ederim fikirin için :D.
Instagram hesabını verirsen ben Epic Games'ten almıştım bedava hesabı verebilirim.
Harbimi diyosun kardeş.
Instagram hesabını verirsen ben Epic Games'ten almıştım bedava hesabı verebilirim.
Kardeşim sen bana verdin diyelim ben nasıl yapıpda indircem gta 5 i gerçekten verirsen allah senden razı olsun.

Tamam kardeşim benim insta: Cevdet2555.

Yarın akşama çevirmiçi olmaya çalışırım instada nasıl atacagını bilmiyorum ayarlarız harbi atcaksan GTA 5 adamsın.

1595242991197.png

Bu sizmisniz.

Merhabalar GTA 5 bu günün tarihinden itibaren ne zaman indirime girecek Steam'de DurmaPlay'de 80 TL fakat fazla güvendigim bir site olmadıgından dolayı Steam'dan indirime girmesini bekliyorum. (DurmaPlay güvenilir mi yorumlara bekliyorum.) Başka daha ucuza GTA 5'in satıldıgı güvenilir bir site varsa yazabilirsiniz.
Kuzenim gta 5 i bedavaya almıştı sonra bilgisayarı satmak zorunda kaldı kimseye vermediyse sana verebilirim akşama doğru soracağım mesaj atarım.

Oyun bidaha bedava olurmu yada 50-60 tl civarı fiyatlara düşermi sizce?

Ben hesapta kitaplıga attım diye bişiy yaptım ama tam bilmiyom kardeşim.
Epic games hem bedava dagıttıda ben steamden başka yerden almıyom soruma cevap verirmisiniz lütfen gereksiz yazılar yazmayınız.
Steam’den başka bir yerden almıyorsanız biraz daha para verip indirim bekleyip 80 TL civarına alacaksınız, kendi düşen ağlamaz,
İsteklerinizin bir sonucu olacak elbet.

Bu benim hesap knk babamın hesabı yani bana burdan ulaşabilirsin ayrıca ekran görüntüsünü kaldırırsan çok makbule geçer kardeşim.
Kuzenim gta 5 i bedavaya almıştı sonra bilgisayarı satmak zorunda kaldı kimseye vermediyse sana verebilirim akşama doğru soracağım mesaj atarım.
TM ewy.
Yaz indirimlerinden alabilirdiniz.
Yaz indirimleri bitmedimi.

Bu benim hesap kanka babamın hesabı yani bana buradan ulaşabilirsin ayrıca ekran görüntüsünü kaldırırsan çok makbule geçer kardeşim.

TM ewy.

Düzenle seçeneği yok abi.
Bu benim hesap kanka babamın hesabı yani bana buradan ulaşabilirsin ayrıca ekran görüntüsünü kaldırırsan çok makbule geçer kardeşim.

TM ewy.

Ben bu hesaba bilgileri atıyorum abi güle güle kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı