GTA 5 neden sürekli takılıyor?

Kagan3496

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'den indirim vardı GTA 5 Premium Edition satın aldım ve kurdum. Normalde kasmaması lazım daha önce GTX 980 vardı onunla başka bir arkadaşın Steam hesabından oynamıştım. Şimdiki sistemimde FPS sorunu yok çok daha yüksek FPS alıyorum fakat oyun arada duruyor donuyor sonra tekrar devam ediyor. O sırada ne masaüstüne geçiyor ne tuşlara basıyor sebebi nedir?

İşlemci: 5700X
Ekran Kartı: 6700XT
RAM: 2x8GB 3000MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Steam'den indirim vardı GTA 5 Premium Edition satın aldım ve kurdum. Sistem özelliklerim etiketimde yazıyor normalde kasmaması lazım daha önce GTX 980 vardı onunla başka bir arkadaşın Steam hesabından oynamıştım. Şimdiki sistemimde FPS sorunu yok çok daha yüksek FPS alıyorum fakat oyun arada duruyor donuyor sonra tekrar devam ediyor. O sırada ne masaüstüne geçiyor ne tuşlara basıyor sebebi nedir?

Bende RX 6650 XT var tüm oyunlarda yapıyor :D

Merhaba arkadaşlar, Steam'den indirim vardı GTA 5 Premium Edition satın aldım ve kurdum. Normalde kasmaması lazım daha önce GTX 980 vardı onunla başka bir arkadaşın Steam hesabından oynamıştım. Şimdiki sistemimde FPS sorunu yok çok daha yüksek FPS alıyorum fakat oyun arada duruyor donuyor sonra tekrar devam ediyor. O sırada ne masaüstüne geçiyor ne tuşlara basıyor sebebi nedir?

İşlemci: 5700X
Ekran Kartı: 6700XT
RAM: 2x8GB 3000MHz

Oyun motoru sorunlu. FPS 180’e yaklaştıkça kasmalar takılmalar çoğalıyor. Çözüme varmak için V-Sync açın. Hala devam ediyorsa NVIDIA Kontrol Panelinden oyunu daha düşük bir FPS’ye kısıtlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı