GTA 5 Normal/Yüksek Ayarlar İçin Nvidia Sistem Önerisi

İ3 6100 ve RX 480 mantıklı değil.
480.png

@Eymenlol Verdiğin bilgilerin çoğu yanlış. AMD Render için, Nvidia oyun için demişsin, kanıtlayabilir misin? Topladığın sisteme oyuncu sistemi demişsin, topladığın sistem oyun videosu çekip video düzenleme odaklı. Topladığın sistem de verdiğin bilgi de yanlış.

Sana i5 6500, GTX750Ti, 16GB DDR4 2400 Fury, 1TB WD HDD, 120GB SSD, H110M Chipsetli bi anakart, PSU ve Kasa ile beraber 2100 Liraya sıfır satabilirim. Kurulumu ücretsiz benden olur. Monitörü de kendin beğenirsin 400 Liralık. Bu sistemle GTA5i yüksek ayarlarda 1080p 70 FPSde oynarsın.

Bende bilgisayar alcam, 1,2 güne 4000 TL bütçem var en iyisi kendin al mesela AMD mi Nvida mı sorusuna AMD diyorlar. Ama değil nvida oyun için amd render tarzı işler yapmak için.
Sana tavsiyem vatan kendin al bak benim alcağım masaüstü gamer için.
İntel core i7 6700K 4.0ghz busana yeter
Msi GTX 970
Msi Gaming m5
Kingston Hyper Xbunlar uyumlumu bilmiyorum çünkü Msi GTX 970 ses çıkarıyorumuş. Yani adma sorcam kardeşim benim 4000 TL bütçem var oyun bilgisayarı istiyorum de. Ve mesela ben Intel Core i7 6700K 4.0 GHz istiyorum ben buna uyumlu anakart fiyataına göre hepsini seç adamlar kursun kurulum ücretsiz ha.

Hem Türkçe yi hem de Nvidia yı katlettin. Nvidia daha çok CUDA çekirdeği olduğu için render da daha iyidir. GTX 970 koyup 6700K koymak nedir açıklarmısın lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı