GTA 5 Normal/Yüksek Ayarlar İçin Nvidia Sistem Önerisi

Edvr

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar artık eski bilgisayarımdan sıkıldım. Ve yeni bir sistem toplayacağım şu anki bana güncel oyunları. Kasmadan kasılmadan oynatsan yeter. Ekran kartı GTX serisinden olsun. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yanlış Bilgi
Bende bilgisayar alcam, 1,2 güne 4000 TL bütçem var en iyisi kendin al mesela AMD mi Nvida mı sorusuna AMD diyorlar. Ama değil nvida oyun için amd render tarzı işler yapmak için.
Sana tavsiyem vatan kendin al bak benim alcağım masaüstü gamer için.
İntel core i7 6700K 4.0ghz busana yeter
Msi GTX 970
Msi Gaming m5
Kingston Hyper Xbunlar uyumlumu bilmiyorum çünkü Msi GTX 970 ses çıkarıyorumuş. Yani adma sorcam kardeşim benim 4000 TL bütçem var oyun bilgisayarı istiyorum de. Ve mesela ben Intel Core i7 6700K 4.0 GHz istiyorum ben buna uyumlu anakart fiyataına göre hepsini seç adamlar kursun kurulum ücretsiz ha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Butcem 2400 2500 ve monitor dahil belirttigim gibi oyle aman aman bir sistem olmasin guncel oyunlari normal ve yuksek oyunlari oynatsin yeter. Tesekkurler

Not: Telefondan gonderildi yazim yanlisi olabilir

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eymenlol 4000 bin TL cok yuksek bir butce benim butcem o kadar degil onerin icin tesekkurler.

Not: Telefondan gonderildi yazim yanlisi olabilir.

RAM 2 adet koydum yani 16 GB , sen istersen 1 adet alıp 8 yapabilirsin.
950.png

Tesekkurler i3 6098p yerine i3 6100 gskill 8gb yerine kinhstone hyperx fury 8gb seagate yerine WD Msi gtx 950 yerine Asus strix gtx 950 koysam daha iyi olur.

Not: Telefondan gonderildi yazim yanlisi olabilir.

Anakartı Pro Vh yapmışım o Pro Vd olacak. Monitör için de 400TL bıraktım onu da zevkine göre sen seç dostum.

Dosya Ekleri

• 2500 TL MONİTÖRLÜ.JPG
    2500 TL MONİTÖRLÜ.JPG
    95,6 KB · Görüntüleme: 101
Bende size onu soracaktim neden pro vh diye. Monitor secmek ilgi alanim degil 2 3 tane monitor tavsiye edin begendiginiz. Bende arasindan seceyim. Tesekkurler

Not: Telefondan gonderildi yazim yanlisi olabilir

Dostum senin dediğin olay coil whine denilen bir olay. 2 ay önce de ben aldım GTX 970 msi modelini benim şansıma olmadı o sorun, ama öyle bir durum olursa büyük bir ihtimalle garantiye alırlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı