GTA 5 Online Bağlanmama Sorunu

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar GTA 5'de online bölümüne girmek istediğimde ekte belirttiğim hatayı alıyorum. "Oyunun değiştirilmiş bir hali ile GTA Online sunucularına katılmaya çalışıyorsunuz. GTA 5 oyununa geri dön."

Hatasını alıyorum. Yama olarak sadece Türkçe yama yüklü. Oyunu Social Club'dan aldım. Yani Steam üzerinden dosyaları doğrula diye bir şey yapmam mümkün değil. Sizce ne yapmam gerekir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar GTA 5'de online bölümüne girmek istediğimde ekte belirttiğim hatayı alıyorum. "Oyunun değiştirilmiş bir hali ile GTA Online sunucularına katılmaya çalışıyorsunuz. GTA 5 oyununa geri dön."

Hatasını alıyorum. Yama olarak sadece Türkçe yama yüklü. Oyunu Social Club'dan aldım. Yani Steam üzerinden dosyaları doğrula diye bir şey yapmam mümkün değil. Sizce ne yapmam gerekir ?
Bence Türkçe yama bile sebep olmuş olabilir. Bir de yamayı kaldırıp deneyin.

Bu işlemi yaptıktan sonra yüklü olan Modlar da kaldırılıyor.
İyi de sadece Türkçe yama mevcutmuş. Zaten mod olduğu zaman genelde Onlineye giremez. Konuyu okusaydınız sadece Türkçe yama ve bunu kaldırmak istediğini anlardınız...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı