GTA 5 Online bütün oyuncular left oluyor

ErenMutlu042

Centipat
GTA 5 Online'a girdikten birkaç dakika sonra SW'deki bütün oyuncular left oluyor ya da girdiğimde sadece SW'da ben oluyorum. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 Online'a girdikten birkaç dakika sonra SW'deki bütün oyuncular left oluyor ya da girdiğimde sadece SW'da ben oluyorum. Bunun sebebi nedir?

Onun çözümü yok yoğunluk nedeni ile serverdan atılıyorsun ESC'ye basarak Online bölümüne gelerek find a New session mu ne var ona basarak yeni server a girebilirsiniz. Sizlik bir durum yok yani tamamen Rockstar

Epic bedava dağıtmadan önce böyle bir olay yaşamamıştım. :D

20200528184118_1.jpg

Aslında bu iyi, yanlız olunca para kasmak için yaptığın bir görevde seni öldürecek oyuncu kimse kalmıyor. :D

Böyle olduğunda Bunker ve Cargo görevleri yapmayı düşünebilirsiniz.

Açıkcası çok zengin olup zırhlı araçlar ve iyi silahlar ile dolaşmadığım sürece diğer oyuncularla çok çatışmayı çok istiyeceğimi sanmıyorum. Bence bunu para kasmak için iyi bir fırsat olarak değerlendirin. En azından para kazanıp altınıza füzeye dayanıklı bir araç ya da Kuruma çekmiş olun.

Son düzenleme:
Sadece offline tek başına oynamak için şöyle bir yöntem var oyunu açıyorsun pencere moduna alıp görev yöneticisini açıyorsun oradan kaynak izleyicisine girip genele geliyorsun GTA 5'e sağ tıklayıp işlemi askıya alıp 5 saniye bekliyorsun işlemi sürdürünce SW'de sadece sen oluyorsun ve arkadaşların sana join friends deyip katılabilir.

Sadece offline tek başına oynamak için şöyle bir yöntem var oyunu açıyorsun pencere moduna alıp görev yöneticisini açıyorsun oradan kaynak izleyicisine girip genele geliyorsun GTA 5'e sağ tıklayıp işlemi askıya alıp 5 saniye bekliyorsun işlemi sürdürünce SW'de sadece sen oluyorsun ve arkadaşların sana join friends deyip katılabilir.
Sen yanlış anladın tek değil başkaları ile oynamak istiyorum sw girince bütün herkes left oluyor yukarda bi fotoraf var onun gibi

Geri
Yukarı