GTA 5 Online Cayo Perico Heist'inden para gelmedi

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Kankalar cayo perico heist yaptım ama başlamadan önce param 9 milyondu ve yaptım kesintilerle parayı 2.7m gösterdi ama param yok, bunu nasıl düzeltebilirim ya da bug olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 16688541274068832889777393640521.jpg
    16688541274068832889777393640521.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 88
İnternet kesmeden ne tür bir glitch yaptınız tam anlamadım. Setup yapmadan heist'ı tekrar oynamayı sağlayan glitchi mi yaptınız yoksa başka bir şey mi? Glitch zamanlaması tam olmazsa heist sıfırlanıyor (yani yapılmış, bitmiş oluyor) ve para gelmiyor.

İnternet kesmeden ne tür bir glitch yaptınız tam anlamadım. Setup yapmadan heist'ı tekrar oynamayı sağlayan glitchi mi yaptınız yoksa başka bir şey mi? Glitch zamanlaması tam olmazsa heist sıfırlanıyor (yani yapılmış, bitmiş oluyor) ve para gelmiyor.
Hayır key olmadan altınların olduğu yere geçtim.

Aslında onun böyle bir problemle alakası olmaması lazım.

Daha önce kapı glitchi vardı belki biliyorsunuzdur, onda da soloyken odalara giriliyordu ama hiç böyle bir şey olduğunu duymadım, benim de başıma gelmedi. Ama 1 yıl öncesinden bahsediyorum. Rockstar birtakım düzenlemeler yapmış olabilir. Ama benim fikrim o anlık bir şanssızlık olduğu yönünde.

Senkronize hatası, internette hafif bir dalgalanma veya heisttan sonra oyunun sizi attığı lobide bir sıkıntı olabilir.

Modderlar lobilerin kaynaklarını sömürdüğü için akışı yavaşlatıyor, durduruyor hatta bozabiliyor da. Heist bittikten sonra kaydedilmeme gibi bir durumu olabiliyor evet. Ama altınlara girmek ile alakası yoktur yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı