GTA 5 Online fazla para getiren görevler

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim kokain fabrikası için bir milyon dolara ihtiyacım var en kısa sürede nasıl kazanabilirim hangi görevler fazla para getirir? Mümkünse tek yapılan görev olursa daha iyi olur ama olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevden ziyade araba çal sat. En hızlı ama en sıkıcı para kasma yolu bu. Heist yapmak daha zevkli ama kazandığın para harcadığın zamana göre çok az.

Görevden ziyade araba çal sat. En hızlı ama en sıkıcı para kasma yolu bu. Heist yapmak daha zevkli ama kazandığın para harcadığın zamana göre çok az.
Araba satmak için 45 dakika bekliyorsun satıyorum zaten ve en fazla 9000 alıyor bir milyona kadar biriktirene kadar oyunu bırakabilirim

Rockstar, haftalık olarak bazı görevleri 2 kat para ve 2 kat rp şeklinde yapıyor. Bunlar çeşitli yarış, çatışma gibi görevler vardır.

Bu görevler telefondan mesaj olarak ya da menüden online, job, missions kısmından tarayabilirsiniz. Tek tek aramak yerine Rockstarı takıp edebilir yada online moda girerken yükleme ekranından görebilirsiniz.

Bu görevler uzun sürebilir. Ne kadar raund olursa o kadar para kazanırsınız. Performansınıza ve göreve göre aldığınız miktar değişiklik gösterebilir. 30.000 ile 80.000 dolar arasında para kazanırsınız.

Pasific Standard Job seri olacak ama, setuplardan toplam 100.000$ dolar civarı alırsın, finalde eşit pay yapılırsa görev bitimi toplamda 450.000$ dolar civarı idi oynamadığım için unuttum eline para geçiyor.

Pasific Standard Job seri olacak ama, setuplardan toplam 100.000$ dolar civarı alırsın, finalde eşit pay yapılırsa görev bitimi toplamda 450.000$ dolar civarı idi oynamadığım için unuttum eline para geçiyor.
Bu görevi tek başıma yapma gibi seçeneğim yok sanırım dimi oyuna yeni başladım da tam bilmiyorum.

Evet. Tek başına yapamazsın ama ana menüden JOBS>PLAY JOBS>ROCKSTAR CREATED>MISSIONS'tan para kazanabilirsin repo Burn Rate iyi para veriyo.
Bide eğer Premium Edition ise bir tane Maze Bank West veriyo telefondan bakabilirsin bide bunker veriyo bunları telefondan internete girip money and services ten bakabilirsin maze bankın emlak sitesinden bunları alabilirsin bedava veriyo bide Bravado Banshee bedava veriyo yine internetten alırsın bunları aldıktan sonra M tuşuna bas oradan SecuroServ'e gir en üstte Login as CEO falan yazıyo ona tıkla tepede bir yazı gelcek You are CEO of An Organisation gibi sonra Bunkera git ordaki dizüstü bilgisayara gidip setup a tıkla confirme tıkla sonra görev vercek onu yap.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı