GTA 5 Online giriş sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Electrom

Hectopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Epic Games GTA 5'i ücretsiz yaptı bende aldım fakat ESC'den Online'a giremiyorum oyun açılırken de ofline modda giriyor Home tuşuna basıp Social Club menüsüne girmeye çalıştığımda bağlanamadı vs. yazıyor tekrar deneye basıyorum fakat olmuyor arkadaşımda indirdi o böyle bir sorun yaşamadı sebebi nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar Games server yazarsanız çıkıyordu sanırım
Bu siteden bakabilirsiniz şuan serverler açık gözüküyor.

Son düzenleme:
Sorun çözülmüştür. Tekrar deneyebilirisiniz.
Şuan ki bildirim:

Due to extremely high player volumes, we are currently experiencing issues with access to Rockstar Games Services including the Rockstar Games Launcher and GTAV for PC. We are actively working to resolve the issue and will keep you updated of any changes.

Keep an eye on @RockstarSupport for updates while we work to improve stability of our core services.

Beklemeye devam edeceğiz

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende sorun hala devam ediyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm gayet basit sorun internetinizden kaynaklanıyor yani modeminiz en güvenli interneti sunuyo bunun için denetim masasından social club ve launcherini silin ve ardından chromeden vpn indirin ben betternet indirdim vpn aktif edin ben gezginlerden indirdim aktif ettikten sonra rockstar gamesin resmi sitesinden social clubu indirin ve kurun vpn hep aktif olacak vpn aktif bırakın ve oyuna girin yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı