GTA 5 Online giriş sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

gRight

Hectopat
Merhabalar.
Ben GTA 5 Online girmek istediğimde bana "GTA 5 oyun değiştirilmiş hali GTA 5 online sunucusuna katılmak üzeresin" diye tamam'a bastığımda tekrar story moda atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Ben GTA 5 onlain girmek istediğimde bana"GTA 5 oyun değiştirilmiş hali GTA 5 onlain sunucusuna katılmak üzeresin"diyer tamam'a bastığımda tekrar story moda atıyor.
Ben böyle yazı paylaşsam moderatör beni çarmıha gerer. Neyse;
  • Oyununuz orjinal mi?
  • Yama-Mod kurulumu yaptınız mı?

Ben böyle yazı paylaşsam moderatör beni çarmıha gerer.
Raporlayın hocam az önce raporladım moderatör arkadaş düzeltmiş direkt.
@gRight oyunu Steam'den aldıysanız oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyerek online moda erişim sağlayabilirsiniz.

Aynı sorun bende ve arkadaşımda da var. 4 Gündür giremiyorum. Arkadaşım yeni güncelleme gelmesi gerektiğini söylüyor. Çünkü her yolu denedik.
1579699335607.png

Aynı sorun bende ve arkadaşımda da var. 4 Gündür giremiyorum. Arkadaşım yeni güncelleme gelmesi gerektiğini söylüyor. Çünkü her yolu denedik.
Eki Görüntüle 490176
Oyun orjinal mi? Dosya doğrulaması yaptınız mı? Ben girebiliyorum mesela, sorun olmuyor. Önce Story Mode, oradan da ALT tuşu ile Online'a geçmeyi denediniz mi?

Oyun orjinal mi? Dosya doğrulaması yaptınız mı? Ben girebiliyorum mesela, sorun olmuyor. Önce Story Mode, oradan da ALT tuşu ile Online'a geçmeyi denediniz mi?
Tabi ki orijinal. Steam üzerinden aldım. 1 hafta öncesine kadar hiç bir şey yoktu.
Dosya doğrulaması yapmadım. Denerim.

Tabi ki orijinal. Steam üzerinden aldım. 1 hafta öncesine kadar hiç bir şey yoktu.
Dosya doğrulama yapın. Ardından Rockstar Launcher'dan güncelleme kontrolü yapın. Launcher güncel olmayabilir. Bilgisayarınızın donanım sürümlerini kontrol edin. Daha dün akşam girdim ben. Hatayı bugün mü aldınız?

Dosya doğrulama yapın. Ardından Rockstar Launcher'dan güncelleme kontrolü yapın. Launcher güncel olmayabilir. Bilgisayarınızın donanım sürümlerini kontrol edin. Daha dün akşam girdim ben. Hatayı bugün mü aldınız?
Hatayı alalı 4 gün oldu. Ama dosya doğrulaması bir şey değiştirmez bence. Arkadaşım kaç kere launcher sildi ama aynı sorun devam ediyor.

Hatayı alalı 4 gün oldu. Ama dosya doğrulaması bir şey değiştirmez bence. Arkadaşım kaç kere launcher sildi ama aynı sorun devam ediyor.
Buradan kontrol etmeyi denediniz mi?

Geri
Yukarı