GTA 5 Online Günlük Görev Ödülü 1M Gelmedi

Eren GMS

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 Online yeni gelen etkinliğin bugün son günüydü. Ben de istendiği gibi 10 tane günlük görevi tamamladım. Ama 10. görevi tamamladığım anda karşıma bir hata çıktı. Yanlışlıkla hatayı geçtim bu yüzden ne yazdığını okuyamadım. Oyunu kapatıp açtım ama yine de 1M param gelmedi. Param gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 Online yeni gelen etkinliğin bugün son günüydü. Ben de istendiği gibi 10 tane günlük görevi tamamladım. Ama 10. görevi tamamladığım anda karşıma bir hata çıktı. Yanlışlıkla hatayı geçtim bu yüzden ne yazdığını okuyamadım. Oyunu kapatıp açtım ama yine de 1M param gelmedi. Param gelir mi?
Görevi tamamladığınız an gelmesi gerek. Unable Connection uyarısı almış olabilirsiniz. Diğer görevleri yapmayı denediniz mi?

Görevi tamamladığınız an gelmesi gerek. Unable connection uyarısı almış olabilirsiniz. Diğer görevleri yapmayı denediniz mi?

Ben normalde 2 tane kaldı diye biliyordum. Ama 2 tane yapınca vermedi. Bende sonuncu görevi yaptım ve bir anda ekran karardı. Daha sonra orada bir şeyler yazıyordu. Bende el alışkanlığı olarak direkt enter bastım. Hatanın ne olduğunu göremedim ama açıklama kısmının 1-2 kelimesinde İngilizce şekilde "transfer" gibi şeyler yazıyordu. 1-2 gün bekleyeceğim eğer hala gelmemişse Rockstar Games Support kısmına mesaj atacağım.
Son gün 27 Mayıs olduğu için zamanı geçmiş olabilir.

Facebook üzerinden oyun ile alakalı bir grupta sormuştum. Bugün yapılan görevlerde sayılır diye cevap yazdılar. Zaten de 3X veren oyun modu hala devam ediyor. Çünkü o oyun moduna 3X etkinliği de bu 1 haftalık etkinlik için gelmişti.

Ben normalde 2 tane kaldı diye biliyordum. Ama 2 tane yapınca vermedi. Bende sonuncu görevi yaptım ve bir anda ekran karardı. Daha sonra orada bir şeyler yazıyordu. Bende el alışkanlığı olarak direkt enter bastım. Hatanın ne olduğunu göremedim ama açıklama kısmının 1-2 kelimesinde İngilizce şekilde "transfer" gibi şeyler yazıyordu. 1-2 gün bekleyeceğim eğer hala gelmemişse Rockstar Games Support kısmına mesaj atacağım.
  • Ne zaman başladığınızı hatırlıyor musunuz?
  • Günlük 3 tane yapınca size verilen günlük ödül hesabınıza geçti mi?
  • Son yaptığınız görev neydi de ekrana uyarı geldi?

• Ne zaman başladığınızı hatırlıyor musunuz?
  • Günlük 3 tane yapınca size verilen günlük ödül hesabınıza geçti mi?
  • Son yaptığınız görev neydi de ekrana uyarı geldi?

1-Pazar günü başlamıştım.
2-Günlük görev yaptığımız zaman kazanılan GTA$ ve Rp'lerin tamamı hesabıma geldi, sadece 1M ödül gelmedi.
3-Bana verilen bugünlük 3 görev:
-Deniz yarışına katıl.
-Yere en yakın konumdayken paraşüt aç.
-Bir ceo görevi ara.
Öncelikle paraşüt görevini yaptım. Daha sonra deniz yarışına katıldım. ( Normalde deniz yarışından sonra gelecek diye bekliyordum ama gelmedi.) son olarak da m tuşu ile açılan interaction menüden securserv kısmına girdim. Altta yazan "looking for work" kısmını "off" modundan "on" moduna aldım yani görevi tamamladım. Ve bir anda karşıma o hata ekranı çıktı. Dediğim gibi ne yazdığını okuyamadım.

1-Pazar günü başlamıştım.
2-Günlük görev yaptığımız zaman kazanılan GTA$ ve Rp'lerin tamamı hesabıma geldi, sadece 1M ödül gelmedi.
3-Bana verilen bugünlük 3 görev:
-Deniz yarışına katıl.
-Yere en yakın konumdayken paraşüt aç.
-Bir ceo görevi ara.
Öncelikle paraşüt görevini yaptım. Daha sonra deniz yarışına katıldım. ( Normalde deniz yarışından sonra gelecek diye bekliyordum ama gelmedi.) son olarak da m tuşu ile açılan interaction menüden securserv kısmına girdim. Altta yazan "looking for work" kısmını "off" modundan "on" moduna aldım yani görevi tamamladım. Ve bir anda karşıma o hata ekranı çıktı. Dediğim gibi ne yazdığını okuyamadım.
Bugün ile beraber 4. gün, önceki 3 günü de yaptıysanız bugün 1 tane daha yapmanız durumunda gelmesi lazımdı. Ben bu zamana kadar bunun gibi çok yaptım. Hepsi de anında geldi. Solda bildirim olarak yazıyor olması lazımdı.

Sanırım sorununuzu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm için görevleri yapmaya devam edin diyor, ancak bugün son. İnşallah gelir hesabınıza para. Bu tarz durumlarda attığınız ticketlar genelde boşluğa gidiyormuş gibi, cevaplanmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı