GTA 5 Online hesabım çalındı

Jordan Barrett

Centipat
Daha fazla  
Hocam hesabım Rus mail tarafından çalındı. Sizce keylogger var mıdır? Kaspersky Cloud ile tarattım. Bir sıkıntı yoktu fakat hesabım çalındı uzun süredir girmiyordum hesaba bir de.

Hocam öyle olsa Valorant Steam vb. hesaplarımda çalınırdı.

GTA ile alakalı bir linke tıklarsanız sadece o hesabınız çalınır. Tabii adamlar aynı email ve şifreyi deneyerek başka hesaplarınızıda çalmayı deneyebilir. Ama genelde bunlar bot oluyor.

GTA ile alakalı bir linke tıklarsanız sadece o hesabınız çalınır. Tabii adamlar aynı email ve şifreyi deneyerek başka hesaplarınızıda çalmayı deneyebilir. Ama genelde bunlar bot oluyor.

Yok hocam GTA 5 için ayrı bir e mailim var zaten.

Hocam zaten şöyle bir şey var ki 9 Ekim'de degistirilmis yazıyordu ben neredeyse 1 haftadır bilgisayarı açmıyorum.

Yok hocam GTA 5 için ayrı bir e mailim var zaten.

Hocam illaki bir şey yapmışsınız dediğim gibi yanlışlıklıklada olsa durduk yere hesabınız çalınmaz arkadaşın dediği gibi destekle iletişime geçip konuyu onlara anlatın.

En iyisi Steam Support gibi hızlı ve iyi olmaları için dua etmek buradan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı