GTA 5 Online Hile Açmadan Ban Yeme Sorunu

Samett8

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'i PC'de oynuyorum. Hack veya mod yuklemedim hiç. Ama bugün oyuna girmeye çalıştığımda 02.08.2017 tarihine kadar ban yediniz diye yazı çıktı. Arkadaşlar rockstarla nasıl iletişime geçebilirim?Haksız yere banlandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef arkadaşımda da oldu rocstara (yanlış yazmış olabilirim) mail gönderdi ama ingilizce gönderin 1 ay sonrada ban kalktı umarım sizde de olur

Sa kardeşim şimdide bende aynı sorunu yaşıyorum herkeze mi ban attılar bende hilesiz modsuz oyuna girdim razer cortex diye bir program var onu açtım her zamanki gibi açıyordum normaldede açıyordum ban yemiyordum fakat bugün açtım programı da açtım senin tarihinin aynısı ban yedim ?

Bu program oyunun fps hızını hızlandırmak adına yapılmış bi programdır hile programı ile alakası bile yok şimdi ticket attım rockstara bakalım ne olacak aynı tarih nerdeyse 02/18/2017

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı