GTA 5 Online hileci admin beni oyundan atıyor

Keşke o kadar kolay olsa gelmesi ile oyunun kapanması bir oluyor zaten.

Elimde belge yok ki.

Onu nasıl yapabilirim?
Hocam zaman bile tanımıyorsa nick değiştirmeniz gerekebilir, böyle bir admin olacağını düşünmüyorum özellikle rockstar tarafında. Eğer yapabileceğiniz bir şey var ise video kaydı almak gibi mesela video kaydı alıp atabilirsiniz diye düşünüyorum, eğer dediğiniz gibi admin ise log tutuluyordur ve görebilirler yüksek ihtimal ile.

Bir süre oyuna girme ismini istersen değiştirebilirsin fakat sakın raporlama bence çünkü hileci seni banlatma ihtimali var spam ile. Rockstar Support'a gönderebilirsiniz SS alıp mutlaka ilgileneceklerdir.

İyide suçlu olan o hile kullanan oyunun düzenini bozan o eğer Rockstar bu yüzden beni banlarsa yazıklar olsun.
Hocam zaman bile tanımıyorsa nick değiştirmeniz gerekebilir, böyle bir admin olacağını düşünmüyorum özellikle rockstar tarafında. Eğer yapabileceğiniz bir şey var ise video kaydı almak gibi mesela video kaydı alıp atabilirsiniz diye düşünüyorum, eğer dediğiniz gibi admin ise log tutuluyordur ve görebilirler yüksek ihtimal ile.
log ne ki hocam

İyide suçlu olan o hile kullanan oyunun düzenini bozan o eğer Rockstar bu yüzden beni banlarsa yazıklar olsun.

Öyle değil, size bunları yapabiliyorsa Rockstar'ı kandırıp sizi suçlu gibi göstermeye çalışır anlamında demiş arkadaş. Rapor yerine kanıt ile birlikte Rockstar Games'e yazın.

GTA 5 sunucularında admin olmaz, Türk veya hileci admin hiç olmaz, Siz FiveM falan mı oynuyorsunuz?

Rumuz değiştirince # kodu değişiyor mu bilmiyorum ama değişmiyorsa yapılacak tek şey R*'a bildirmek. # kodu sayesinde hileciler oyununuza müdehale edebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı