GTA 5 Online hileci admin beni oyundan atıyor

Yok hayır ben herksin olduğu sunuculardayım.

Doğru söylüyorsunuz hocam yani GTA 5 gibi bir oyunu ücretsiz vermek hata, kaldı ki oyunda hileye karşı alınmış bir önlem de yok.

Bir daha ücretsiz olması için GTA 6'nın çıkmasını bekliyen ben bu dediklerinize kalbi sıkışmış bir biçimde bakıyor.(bu arada bir daha ücretsiz olmayacağını biliyorum bir şans bekliyorum)

Arkadaşlar adımı nasıl değiştiririm peki bir onu söyleyin hem de bir kayıt almaya çalışayım alırsam eğer nasıl atarım ederim vs yardım eder misiniz benim hiç bilgim yokta :)

Yok hayır ben herksin olduğu sunuculardayım.
Hocam siz kayıt alıp desteğe atın ve atılma sebebinizin hile kullanan bir oyuncu olduğunu düşündüğünüzü söyleyin, tavsiyem budur çünkü rahat bırakmaz. Ya da en basitinden oyunu bugün değil de yarın oynayın.

Arkadaşlar adımı nasıl değiştiririm peki bir onu söyleyin hem de bir kayıt almaya çalışayım alırsam eğer nasıl atarım ederim vs yardım eder misiniz benim hiç bilgim yokta :)
.

Bir daha ücretsiz olması için GTA 6'nın çıkmasını bekliyen ben bu dediklerinize kalbi sıkışmış bir biçimde bakıyor.(bu arada bir daha ücretsiz olmayacağını biliyorum bir şans bekliyorum)
Hocam tabii ki sizin gibi insanlar da var oynamak isteyen fakat bizim istememe sebebimiz sizinde anlayış göstereceğiniz üzere hileler oluyor, bana henüz denk gelmedi fakat ilk ücretsiz olduğunda hile olmayan public server yoktu bizde bu yüzden invite only açıyorduk öyle heist vesaire yapıyorduk. Bir de şöyle bir sıkıntı var hilelerin hepsi oyuncuların içinden geçmek için girmiyor, bir kısmı heist girip takılıyor ve bu yüzden bizde ceza alıyoruz onlinede.

Hocam şöyle ki ben Epic Games üzerinden giriş yaptım oradan açıyorum maalesef yapamayacağım sanırım.

bu bağlantıdan giriş yaparak hesap ayarlarından değiştirebilirsin ama tekrar değiştirmen için 1 yıl beklemen gerekiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı