GTA 5 Online hilelerden bıktım!

Hocam ben 100'den fazla kez girmişimdir Epic Games oyunu beleş yaptığından beri ama karşıma hiç hile gelmedi, sizin şansınız mı çok kötü anlayamadım.
Bilmem hocam birde para hileleride aşırı artdı hocam adam 20 level bende 83 levelim adam benden daha zengin?Yatı falan var.

Bu arada bilmeyen çok kişi var: "M" tuşuna basın en alta geldiğinizde "Enable Passive Mode" var tıklayın ona, size hiçbir şey yapamazlar. Ekstra olarak arabada iken "M" tuşuna basıp araba ayar yerine gelirseniz orada arabana kimlerin bineceğini seçiyorsunuz oradan hiç kimse tarzı bir şey yazıyor İngilizce, onu seçin bir daha arabadan inseniz bile binemiyorlar arabaya.

Bilmem hocam birde para hileleride aşırı artdı hocam adam 20 level bende 83 levelim adam benden daha zengin?Yatı falan var.
Ona pek hile denemez be hocam, cheat engine'den 2 dakikada yapıyorsun onun bence kimseye bir zararı yok. Bende yaptım aynısını level olmayınca paran olsa ne yazar, arabaları falan modifiye edemiyon.

Ona pek hile denemez be hocam, cheat engine'den 2 dakikada yapıyorsun onun bence kimseye bir zararı yok. Bende yaptım aynısını level olmayınca paran olsa ne yazar, arabaları falan modifiye edemiyon.
Hocam nasıl hile denmez adam zegin sonuçta 2 gün sonrada level hilesi yapar oda yapılıyordur muhtemelen.Sonra alır uçan motorları tankları herşeyi batırır oyun zevkimizi kısaca.Dolu silahlar vs.

Hocam nasıl hile denmez adam zegin sonuçta 2 gün sonrada level hilesi yapar oda yapılıyordur muhtemelen.Sonra alır uçan motorları tankları herşeyi batırır oyun zevkimizi kısaca.Dolu silahlar vs.
Orası da öyle hocam, keşke sunuculara girmeden önce filtreleme sistemi gibi bir şey olsaydı.

Merhaba. GTA 5 Online oynuyorum. Evimde takılırken bombalanıyorum, adam evimin içine ufo yerleştiriyor. Sonra araba spawnlıyorlar vs her serverde bu olaylar var, artık hilelerden bıktım. Rockstar hiç ilgilenmiyor mu bunlarla? Cidden oyun zevkimi batırıyor. Sizlerde GTA 5 Online oynarken hilelerle karşılaşıyor musunuz? Bir de zengin adamlar bir tane uçan motor alıp millete sıkıyor, bir yere gidemiyorum, çok gıcık bir şey. Şehre tankla gelip ortalığı yıkıyorlar vs.

Bizde CS:GO'daki hilelerden bıktık.

Geri
Yukarı