GTA 5 Online hilelerden nasıl kurtulunur?

babaproo

Hectopat
Her oynadığım yere geliyorlar, kafasına göre oyunumu kapatıyorlar. Bu hilelerden nasıl kurtulurum? Crew'lerinin kısa ismi ıgn.

hacker.png

Her oynadığım yere geliyorlar, kafasına göre oyunumu kapatıyorlar. Bu hilelerden nasıl kurtulurum? Crew'lerinin kısa ismi ıgn.

Eki Görüntüle 1501255
Sen hilelilerden kurtulamazsın onlar senden kurtulur. Cidden kurtulabilen varsa ben de merak ediyorum sırf bu sebepten oyunu sildim.

Öyle bir şansınız yok maalesef. Tek kişilik session başlatabilirsiniz.

IGN üyelerinin hepsi hileci değil ama hileci olanlara bulaşıp laf attınız sanırım onlar da sizin Rockstar ID'nizi ve profilinizi aldılar; session fark etmeksizin nereye giderseniz gidin bulup rahatsız ediyorlar. :)

Invite only lobilere bile katılıp darlıyorlarsa bir süreliğine Köfte Kalkan açık oynayabilirsiniz veya Windows güvenlik duvarında portlardan GTA Online ile alakalı portları kapatıp GTA Online oynarken kimseyle karşılaşmadan oynayabilirsiniz kısa bir süre. Sonra açarsınız.

Konuyla alakalı uzun ve detaylı bir mesajım var: GTA 5 hilecisi rahat bırakmıyor

CTRL+Shift+ESC yaptıktan sonra performansı bulun sonra en altta kaynak izleyicisini açın ardından gta5.exe'yi bulup işlemi askıya alın aradan 8-9 saniye geçtikten sonra tekrardan işlemi sürdür tuşuna basın eğer çok uzun süre askıda tutarsanız serverdan atar, çok az tutarsanız herhangi bir değişiklik olmaz. Bu işlem sadece çoklu sunucuda tek başınıza rahatça görev yapıp dolaşmanızı sağlar.

Eki Görüntüle 1501255

ESC yap Online-Find New session- Solo session böyle yap doğru yazdım sanırım tam bu şekilde yap sunucuda tek olursun arkadaşla giriyorsan invite solo session mu böyle yazıyor görürsün zaten.

IGN üyelerinin hepsi hileci değil ama hileci olanlara bulaşıp laf attınız sanırım onlar da sizin Rockstar ID'nizi ve profilinizi aldılar; session fark etmeksizin nereye giderseniz gidin bulup rahatsız ediyorlar. :)

Invite only lobilere bile katılıp darlıyorlarsa bir süreliğine Köfte Kalkan açık oynayabilirsiniz veya Windows güvenlik duvarında portlardan GTA Online ile alakalı portları kapatıp GTA Online oynarken kimseyle karşılaşmadan oynayabilirsiniz kısa bir süre. Sonra açarsınız.

Konuyla alakalı uzun ve detaylı bir mesajım var: GTA 5 hilecisi rahat bırakmıyor
Benim merak ettiğim olay şu bu insanların eline ne geçiyor neden bunun için zaman harcıyorlar çok saçma değil mi ?

Benim merak ettiğim olay şu bu insanların eline ne geçiyor neden bunun için zaman harcıyorlar çok saçma değil mi?
Haklısınız. Saçma. Ama şöyle düşünelim.

Benim gibi oyun oynarken kolayca sinirlenebilen insanlar bu hilecilerin kendilerini Allah/Tanrı sanmalarından çok rahatsız olduğunda aklınıza gelen gelmeyen ne varsa Türkçe veya İngilizce fark etmeksizin saydırdığı için bu hileciler de bilgilerimizi kaydedip nereye katılırsak katılalım işkence ediyor, oyunu çökertiyor. Bırakın kavga etmeyi, bazıları durup dururken musallat oluyor masum oyunculara, bildiğiniz üzere.

Tabi bu normalde gizli olan Rockstar ID'nizi ortaya çıkarıp kaydedip; nereye giderseniz gidin takip edip tepenize çöken hilecilerin bir çoğunun mod menüsü üst seviye, gelişmiş, premium hileler.

Bu tarz hileleri alanlar genelde kafadan çatlak, hasta oluyorlar. Sen ben gibi değil ki hocam bunlar.

Hepsi için söylemiyorum, kendi yolunda gidenlere saygım var. Ama başkalarını rahatsız etmek, egosunu tatmin etmek ve kendini Tanrı görmek için yapanların yatacak yeri yok. 😞

Geri
Yukarı