GTA 5 Online İçin Alınır Mı?

Steam Yaz indirimleri yaklaşıyor o zaman almanı tavsiye ederim. Ayrıca Steam da dünya kadar olumsuz yorum mevcut. Onlara bizzat aldanmamak için yine de aldım. Sunucular da hile yapanlar var mı? -Var. Hatta adamlar aralarında yazışıp görevleri bölüşüyorlar ve birbirlerine para basıyorlar. Sonra da vay ben hile yapmadım. Hile yapmasan bile hile yapandan para almak, hata onun dibinde dolanmak bile ban getirtiyor artık. Durum o hale geldi. Bu nedenle eğer alacaksanız paranıza değsin ki dikkatli oynayın. :)
Hileler oyunu bıraktıracak derecede mi? Yani çok fazla hile var mı? Bi de hileler genellikle ne yapıyor? Wall hack gibi şeyler mi yoksa sadece insanlara para mı dağıtıyorlar? Ayrıca hilelerden korunmanın bir yolu yok mu?

Hileler oyunu bıraktıracak derecede mi? Yani çok fazla hile var mı? Bi de hileler genellikle ne yapıyor? Wall hack gibi şeyler mi yoksa sadece insanlara para mı dağıtıyorlar? Ayrıca hilelerden korunmanın bir yolu yok mu?

Bir arkadaşım ile GTA5 online girdik ve adam hile ile arkadaşımın karakterini klozet tuvaletin içine soktu sen düşün artık. :D Bir de bazı tipler var zırhı alıp sen görev esnasında iken seni öldürüyor. Uçak ile, araç ile ve hiç pes etmiyor. Aynı nasıl CS:GO da ruslar için küfür ediyorsan, bu durum için de aynı oluyor. Mencburen sunucu değiştirmek zorunda kalıyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı