GTA 5 Online İçin Alınır Mı?

WhiteWolf

Hectopat
Arkadaşlar GTA 5 hikaye modunu korsanda 2 kez bitirdim. Şimdi orijinalini alacağım Steam'den. Hikaye modunu yeniden oynamak istemiyorum. Sadece online için alınır mı bu oyun? Yarışlar, Heistler, offline'de olmayan görevler, karakter tasarlama vs. vs. bu yüzden oyunu almak istiyorum. Ama içimde bi tedirginlik var. Ya oyundan sıkılırsam? Ya hileciler yüzünden ban yersem? Bu yüzden de alasım gelmiyor. Siz ne diyorsunuz? Oyun sadece online için 180 TL'ye değer mi?

Denildiği gibi arkadaşların varsa evet alınır. Ayrıca 180 TL yerine, birkaç hafta sonra Steam Yaz İndirimi olacak. Daha makul bir fiyata alabilirsin bekleyebilirsen.

Arkadaşlar GTA 5 hikaye modunu korsanda 2 kez bitirdim. Şimdi orijinalini alacağım Steam'den. Hikaye modunu yeniden oynamak istemiyorum. Sadece online için alınır mı bu oyun? Yarışlar, Heistler, offline'de olmayan görevler, karakter tasarlama vs. vs. bu yüzden oyunu almak istiyorum. Ama içimde bi tedirginlik var. Ya oyundan sıkılırsam? Ya hileciler yüzünden ban yersem? Bu yüzden de alasım gelmiyor. Siz ne diyorsunuz? Oyun sadece online için 180 TL'ye değer mi?
90 liraya kadar düştüğü oluyor yaz indirimleri dışında da onu bekle derim.

Çok oyunculu GTA V ile normal hikayenin arasında çok fark var, arkadaşlarınız varsa sıkılacağınızı sanmam :) Ama halen çok hile var, bunu belirtmeliyim.

Durmaplay.com diye bir site var oradan alabilirsin yani ben oradan aldım. 90 TL ise alım yaparken 91 TL falan oluyor. Ama yine de öneririm. Birçok oyunu oradan neredeyse yarı fiyatına alabilirsin.

Steam Yaz indirimleri yaklaşıyor o zaman almanı tavsiye ederim. Ayrıca Steam da dünya kadar olumsuz yorum mevcut. Onlara bizzat aldanmamak için yine de aldım. Sunucular da hile yapanlar var mı? -Var. Hatta adamlar aralarında yazışıp görevleri bölüşüyorlar ve birbirlerine para basıyorlar. Sonra da vay ben hile yapmadım. Hile yapmasan bile hile yapandan para almak, hata onun dibinde dolanmak bile ban getirtiyor artık. Durum o hale geldi. Bu nedenle eğer alacaksanız paranıza değsin ki dikkatli oynayın. :)

Ne yazık ki oynayacak arkadaşım yok. Bu yüzden oyun sıkıcı olur diye endişeleniyorum. Bir de şu hileciler yüzünden ban yerim diye. Sizce yaz indirimlerinde alayım mı? 90 TL'ye değer mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı