GTA 5 Online mod sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

HollyVibe

Hectopat
GTA 5'de hiçbir şekilde Online mod giremiyorum sadece hikaye modu girebiliyorum. Girmeye çalıştığımda " sorry, Social Club is currently experiencing technical difficulties and Online services have been temporarily disabled." Yazıyor. İnternetimi yeniden başlattım ayrıca Social Club'a da girdim ama oyunda ESC'ye basınca Online kısmına gelince sadece GTA 5 oynamak için Social Club'a giriş yapmanız lazım yazıyor caps a basınca da " sorry, Social Club is currently experiencing technical difficulties and Online services have been temporarily disabled." Yazıyor. Lütfen yardımcı olun 4-5 saattir buna çözüm arıyorum ama bulamadım.

Rockstar Games sunucuları aşırı yoğunluk nedeniyle sürekli kapanıp açılıyor.
Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte milyonlarca oyuncu daha oyuna girmeye çalışıyor. Bu da beraberinde sunucu sıkıntıları getiriyor. Birkaç gün böyle sürecektir, kendiliğinden düzelir.

Sunucular aşırı yoğun ondan kaynaklanıyor. Konu açmak yerine burada milyarlarca bu konu açıldı o konulara bakmanızı tavsiye ederim :)
O yüzden değil anlattığım gibi social cluba bağlansam bile hiç gözükmüyor onlıne kısmında
Sunucular aşırı yoğun ondan kaynaklanıyor. Konu açmak yerine burada milyarlarca bu konu açıldı o konulara bakmanızı tavsiye ederim :)
Kaç gündür çözüm arıyorum ama anlaşılan buradaki insanlar da sorunumu anlamamış

Son düzenleme:
O yüzden değil anlattığım gibi Social Club'a bağlansam bile hiç gözükmüyor Online kısmında.

Kaç gündür çözüm arıyorum ama anlaşılan buradaki insanlar da sorunumu anlamamış.

Online kısmında Social Club hesabının görülmemesi sıkıntı değil zaten herkeste öyle görülüyor. Eğer girmek istiyorsan gece 2-3'ten sonra dene.

Online kısmında Social Club hesabının görülmemesi sıkıntı değil zaten herkeste öyle görülüyor. Eğer girmek istiyorsan gece 2-3'ten sonra dene.

Sorunu çözdüm. İnternetten dolayıymış. Oyuna bizim internetten girmeyi denedim, olmadı. Farklı internetlerden denedim, onların hepsinde oldu. Güvenli internet varmış. Onu kaldırdım düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı