GTA 5 Online Nasıl Oynanır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar Epic Games'ten GTA V ücretsiz aldım, Online'da ne yapacağımı bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor bir sürü seçenek var nasıl ilerliyoruz neler yapabiliyoruz?

Gerek yok gerek yook. Preminum Edition alıyor adamlar beleşe. Boru değil içinde şirket var, bunker var moto kulup ev var araçlar var 1M para var. Şirketi işletmeyi öğrense yeter zaten başladıkları gibi hızlıca para kazanabiliyorlar.
Gerisi gelir. Dediğim seriyi izlesinler. Bütün yollar anlatılmış.
Ama sonradan heistlerden para kazanıyorsun. Pasific standard job ideal mesela. Az para kasmadım onla hey gidi 527 level.
Benim bahsettiğim yöntem de gayet basit ve iyi para kazandırıyor. Araba sürme konusunda kendine güvenen bir kişi iyi para kaldırabilir. Bekleme sürelerinde ise VIP work yapabilirler.

Benim bahsettiğim yöntem de gayet basit ve iyi para kazandırıyor. Araba sürme konusunda kendine güvenen bir kişi iyi para kaldırabilir. Bekleme sürelerinde ise VIP work yapabilirler.

Mantıklı ama ben mesela VIP work seven adam değilim. Böyle bekleme sürelerinde en azından zaman öldürüp eğlenceli aktiviteler deniyorum. WS gibi ne bileyim arabayla harita turlamak. Oyuncuları taciz etmek gibi (tacizden kastım böyle saldırmak değil iş yaparken yakınlarında bulunuyorum böyle onlarda hafif tırsıyor 😂 adam yüklü bir cargo satacak neden tırsmasın baktım adam sıkıyor bana hiç bozuntuya vermeden birkaç homing yolluyorum orada oda ağzının payını almış oluyor 😀) zaten para sıkıntısı olmayan biri olunca artık böyle daha çok oyunu eğlenme için oynuyorsunuz. Benim şahsen o eğlencem arkadaşlarla veya diğer adamlarla farklı yarışlarda yarışmak. Wallride güzel yaparım (bence), ama tron yarışında üstüme yoktur 😀
Serverlar çöktü. Bekliyoruz.

Serverler biraz sıkıntılı daha iyi yapılsa iyi olacak. NAT type gibi sorunlar yüzünden 1-2 kere bıraktım. Ama şu sıralar geri dönmeyi planlıyorum. En azından yeni Türk oyunculara yardımcı olayım diyorum. Bir de benim hep GTA 5 girdiğim bir arkadaşımda geri dönmüş onla oynarım diyorum 😀

ilk iki heisti kurup yapıp bitirdim.
sormak istediğim. kurup tamamladığım heistleri tekrar kurup tekrar oynayıp tekrar para kazanma şansı var mı? yoksa her oyuncu her heisti 1 kez mi kurabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı