GTA 5 Online nasıl para ve XP kasılır?

Arkadaşlar adam para kasmak istemiş ve belli ki parası yok nasıl gidip Cayo Perico için gereken mülkleri satın alsın ? Bu arada dostum sen en iyisi 2x RP ve Para veren haftalık görevleri kovala. Görev başı 45k civarı para getirisi oluyor bu sayede. Bahsettiğim görevler Simeon gibi basit görevler. ESC'de Missions kısmına girersen bu tarz basit görevleri bulabilirsin. Bu görevler çok uzun sürmez ve alışırsan hızlıca bitirirsin. Dediğim gibi bazen 2x etkinlikleri oluyor ve bu çok sık gerçekleşen bir olay o yüzden bu denli çok rahat para kasılabilir.
Sağolun hocam bilgi için 😀
Oyuna ilk başladığında 4.5M vermiş olması gerekiyor?

Herkes hile, Cheat Engine vs. öneriyor buna alıştık zaten. Dikkatli yaparsanız banlanmayabilirsiniz ama risk her zaman var.

Evet en iyi para kazanma yöntemi Cayo Perico Heist ve replay glitch (prep görevlerini yapmadan tekrar oynama) metodudur ancak bunun için Kosatka'ya yani denizaltına ihtiyacınız var. Oyunda internette Warstock sayfasında mevcut. Fiyatı 2.2 milyon (2.2M). Tabi aşağıdaki resimde her şeyi satın alırsanız 9 milyon gözükecek ama onlara ihtiyacınız yok, sadece Moon Poon Vehicles kısmındaki helikopteri yani Sparrow'u alırsanız yeterli. Sparrow ile birlikte toplam 4M yapıyor. Siz yine de 2.2M civarına ulaştığınızda Kosatka'yı alabilirsiniz, helikopteri de 1.8M daha biriktirince alırsınız.

1.jpg

Ama tabi öncelikle Kosatka'yı alacak parayı yapmanız gerekecek. Para kazanmanın birçok yöntemi var, heistlara katılabilir, bu haftanın 2 kat, 3 kat veya 4 kat para ve XP veren görevlerine girebilirsiniz. Ama öncelikle şu videoları izleyerek ve uygulayarak para kazanabilirsiniz. Her görevin sonunda 100K, 150K, 200K veya 250K para kazanabilir ve oyunda sadece bu görevleri bitirerek elde edebileceğiniz çeşitli özel silahları kazanabilirsiniz.

Görevler ve ödülleri:

Stone Hatchet Challenge: $250,000
Video: GTA Online Stone Hatchet Challenge

Double-Action Revolver Challenge: $250,000
Video: GTA Online Treasure Hunt [Double-Action Revolver]

Navy Revolver Challenge: $250,000
Video: GTA Online - Secret Navy Revolver & Challenge

Solomon Movie Props Challenge: $100,000
Video: GTA Online Solomon Movie Props

Görevleri başlatmada sıkıntı yaşarsanız videoların ilk saniyelerine bakın, orada yazılar yazıyor. İşte Maude'nin mesaj atmasını bekleyin, şunu şunu yapmanız gerek gibi gibi.

Ayrıca hesabınıza 2 adımlı doğrulama yaptığınızda birkaç gün sonra Rockstar size $500,000 veriyordu. Hala aktif olduğunu düşünüyorum.

Video: GTA 5 Online Enable 2FA Get Free 500K Security Tip

EK NOT - BU HAFTANIN ÖZEL OYUN MODLARI:

4x GTA$ & RP on –
  • Lamar Contact Missions
3x GTA$ & RP on –
  • Hotring Circuit Races
  • Stockpile
Uçaklarla aranız iyiyse Stockpile oynayabilirsiniz, eğlenceli ve ödülü de fena değil. Girmek için telefonu açın, Play Quick Job uygulamasını açın > Series Modes > Featured Series > Play

Bu haftaki etkinlikler ve indirimler: GTA Online Weekly Update (August 25): All Rewards, Discounts, and More

Son düzenleme:
Herkes hile, Cheat Engine vs. öneriyor buna alıştık zaten. Dikkatli yaparsanız banlanmayabilirsiniz ama risk her zaman var.

Evet en iyi para kazanma yöntemi Cayo Perico Heist ve replay glitch (prep görevlerini yapmadan tekrar oynama) metodudur ancak bunun için Kosatka'ya yani denizaltına ihtiyacınız var. Oyunda internette Warstock sayfasında mevcut. Fiyatı 2.2 milyon (2.2M). Tabi aşağıdaki resimde her şeyi satın alırsanız 9 milyon gözükecek ama onlara ihtiyacınız yok, sadece Moon Poon Vehicles kısmındaki helikopteri yani Sparrow'u alırsanız yeterli. Sparrow ile birlikte toplam 4M yapıyor. Siz yine de 2.2M civarına ulaştığınızda Kosatka'yı alabilirsiniz, helikopteri de 1.8M daha biriktirince alırsınız.

Eki Görüntüle 1497562

Ama tabi öncelikle Kosatka'yı alacak parayı yapmanız gerekecek. Para kazanmanın birçok yöntemi var, heistlara katılabilir, bu haftanın 2 kat, 3 kat veya 4 kat para ve XP veren görevlerine girebilirsiniz. Ama öncelikle şu videoları izleyerek ve uygulayarak para kazanabilirsiniz. Her görevin sonunda 100K, 150K, 200K veya 250K para kazanabilir ve oyunda sadece bu görevleri bitirerek elde edebileceğiniz çeşitli özel silahları kazanabilirsiniz.

Görevler ve ödülleri:

Stone Hatchet Challenge: $250,000

Double-Action Revolver Challenge: $250,000

Navy Revolver Challenge: $250,000

Görevleri başlatmada sıkıntı yaşarsanız videoların ilk saniyelerine bakın, orada yazılar yazıyor. İşte Maude'nin mesaj atmasını bekleyin, şunu şunu yapmanız gerek gibi gibi.

Ayrıca hesabınıza 2 adımlı doğrulama yaptığınızda birkaç gün sonra Rockstar size $500,000 veriyordu. Hala aktif olduğunu düşünüyorum.

4x GTA$ & RP on –
  • Lamar Contact Missions
3x GTA$ & RP on –
  • Hotring Circuit Races
  • Stockpile
Uçaklarla aranız iyiyse Stockpile oynayabilirsiniz, eğlenceli ve ödülü de fena değil. Girmek için telefonu açın, Play Quick Job uygulamasını açın > Series Modes > Featured Series > Enter

Bu haftaki etkinlikler ve indirimler: GTA Online Weekly Update (August 25): All Rewards, Discounts, and More
Stockpile'dan güzel para kaldırdım. Ama uçak kullanabilmeniz lazım. War thunder gibi basit kontrollere sahip değil maalesef.

Stockpile'dan güzel para kaldırdım. Ama uçak kullanabilmeniz lazım. War thunder gibi basit kontrollere sahip değil maalesef.
Ben de bu oynadım bu hafta, ödülleri güzel. Uçak ve helikopter kontrolü tecrübelendikçe kolaylaşıyor bildiğiniz gibi; tabi uçaktan uçağa da değişir. Yeni bir oyuncu için zor gelebilir, konu sahibi zorlanabilir.

Evet en iyi para kazanma yöntemi Cayo Perico Heist ve replay glitch (prep görevlerini yapmadan tekrar oynama) metodudur ancak bunun için Kosatka'ya yani denizaltına ihtiyacınız var. Oyunda internette Warstock sayfasında mevcut. Fiyatı 2.2 milyon (2.2M). Tabii aşağıdaki resimde her şeyi satın alırsanız 9 milyon gözükecek ama onlara ihtiyacınız yok, sadece Moon Poon Vehicles kısmındaki helikopteri yani Sparrow'u alırsanız yeterli. Sparrow ile birlikte toplam 4M yapıyor. Siz yine de 2.2M civarına ulaştığınızda Kosatka'yı alabilirsiniz, helikopteri de 1.8M daha biriktirince alırsınız.

Eki Görüntüle 1497562

Ama tabii öncelikle Kosatka'yı alacak parayı yapmanız gerekecek. Para kazanmanın birçok yöntemi var, heistlara katılabilir, bu haftanın 2 kat, 3 kat veya 4 kat para ve XP veren görevlerine girebilirsiniz. Ama öncelikle şu videoları izleyerek ve uygulayarak para kazanabilirsiniz. Her görevin sonunda 100K, 150K, 200K veya 250K para kazanabilir ve oyunda sadece bu görevleri bitirerek elde edebileceğiniz çeşitli özel silahları kazanabilirsiniz.

Görevler ve ödülleri:

Stone Hatchet Challenge: $250, 000

Double-Action Revolver Challenge: $250, 000

Navy Revolver Challenge: $250, 000

Ayrıca hesabınıza 2 adımlı doğrulama yaptığınızda birkaç gün sonra Rockstar size $500, 000 veriyordu. Hala aktif olduğunu düşünüyorum.

4X GTA$ & RP on –
  • Lamar Contact Missions
3X GTA$ & RP on –
  • Hotring Circuit Races
  • Stockpile
Uçaklarla aranız iyiyse Stockpile oynayabilirsiniz, eğlenceli ve ödülü de fena değil. Girmek için telefonu açın, Play Quick Job uygulamasını açın > Series Modes > Featured Series > Play

Cevabınız için teşekkür ederim 😃

Hocam ban sıkıntısı olmasın 😄
Aylardır CE ile para kasıyorum ban yemedim. Bahsettiğim para kasma tekniği 2 yıldan fazla bir süredir var ve henüz fix yemedi. Sadece para hilesi yaparsanız ban yemezsiniz ancak başka hileler de yaparsanız veya mod dosyası kurarsanız ban yiyebilirsiniz. Tabi parayı hangi yöntemle kastığınız da önemli. Örneğin, garaj hilesini tercih ederseniz ban yersiniz.

Aylardır CE ile para kasıyorum ban yemedim. Bahsettiğim para kasma tekniği 2 yıldan fazla bir süredir var ve henüz fix yemedi. Sadece para hilesi yaparsanız ban yemezsiniz ancak başka hileler de yaparsanız veya mod dosyası kurarsanız ban yiyebilirsiniz. Tabii parayı hangi yöntemle kastığınız da önemli. Örneğin, garaj hilesini tercih ederseniz ban yersiniz.

Ne kadar basıyosunuz hocam. Yani kaç dolar?

Geri
Yukarı