GTA 5 Online Para Kasma Sırrı Nedir?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bakıyorum GTA 5 online'de bazilarinda milyon dolarlar var. Okumasi bile zor olan bu paralarin klasik jobdan yapilan görevlerle elde edilebilcegini sanmıyorum. Nedir bu GTA online'de bu kadar para kasmanin sırrı? hile kullanmam kesinlikle onu önermeyin. Hesitler'de 500K 1M verse bile aşırı bir zenginlik sağlamıyor. Nasıl bu kadar para kasiyorlar bilen işin ehli biri varsa çok mutlu olurum. Bir gorev var gece PC açık bırakılıp kendi falan kasiliyor da bizim mi haberimiz yok? Şunun taktiğini bir bize de öğretin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynayan insanların yarısından çoğu hile yaparak para kasıyor bu bir gerçek. Onun dışında görevler dışında bir bilgim yok.

Normalde hile kullanmayı asla tasvip etmem ama bu lanet oyundan zevk almanın sırrı ya benim yaptığım gibi SP modlu oynamak (Gerçekçilik ve grafik modlarıyla bir harika oluyor.), ya da MP'da hile yapmak. 330 Saatimin olduğu nadir oyunlardan biri (normalde çok PC'de durup da oyun oynama alışkanlığım yoktur ama dediğim gibi SP sarıyor, sadece onu oynuyorum) ve bu kadar büyük bir oyun saatinde tecrübeyle söyleyebilirim rahatlıkla bunu.

Geri
Yukarı