GTA 5 Online "Save data character 2 has been corrupted" hatası

erhan753

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'den bedava GTA 5 aldım. Ve başlıkta belirttiğim hatayı alıyorum giremiyorum. O kadar oyunu bedavaya bulmuşum giremiyorum şansa bak.

Karakter 2'nin kayıt dosyalari bozulmuş.

Evet. Fakat ne yapacağım?
Oyun dosyalarını doğruladığınız halde düzelmediyse Rockstar desteğe ticket gönderin.

Bugün zaten saat 14:00 gibi gönderdim, hatta cevap bile geldi. Hesabımı sıfırlayacakmışlar ve düzelecekmiş, onay istediler, bende onay verdim yapmalarını bekliyorum bir yandan size de yazayım dedim.

Karakter 2 bozuk ama karakter 1'e geçip oynayamıyorum Online'a girmeden de karakter değişmiyor.

Son düzenleme:
Evet. Fakat ne yapacağım?

Bugün zaten saat 14:00 gibi gönderdim, hatta cevap bile geldi. Hesabımı sıfırlayacakmışlar ve düzelecekmiş, onay istediler, bende onay verdim yapmalarını bekliyorum bir yandan size de yazayım dedim.
Karakter 2 bozuk ama karakter 1'e geçip oynayamıyorum Online'a girmeden de karakter değişmiyor.

Neyse ki hesapta gelişmemişsiniz yoksa gelişmiş hesabın sıfırlanması üzerdi :D isterseniz belki beraber oynayabiliriz Online.

Neyse ki hesapta gelişmemişsiniz yoksa gelişmiş hesabın sıfırlanması üzerdi :D isterseniz belki beraber oynayabiliriz Online.

Sorun çözülürse tabii ki oynarız :)

Discord hesabınız varsa atabilir misiniz? Sorunum çözülürse oradan yazacağım size.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı