Çözüldü GTA 5 Online Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Biliyorsunuz ki birkaç hafta önce Epic Games bedava GTA 5 dağıtmıştı. Ben de aldım ondan ve oynuyordum. Offline modda sıkılınca Online moda geçmek istedim fakat geçiş yapamıyorum. Oyunu açtığımda Online veya story mod gibi şeyler yazan menü bende açılmıyor, direk offline mod açılıyor. ESC'ye basıp Online'a tıklayınca da Social Club'a giriş yapınız diyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Aslında ben bir çözdüm nasıl oldu anlamadım ama oyun açılırken pencere modunda falan açıldı bir şeyler yaptım oldu. Sonra seçenekler geldi 1 2 gün geliyordu seçenekler. Sonra yine direk offline açılmaya başladı. Aynılarını yaptım düzelmedi sorun ne bilmiyorum :/ bu arada güvenli interneti nasıl kapatabilirim?

Modemin hangi operatör ise SMS ile kapatabilirsin

Aslında ben bir çözdüm nasıl oldu anlamadım ama oyun açılırken pencere modunda falan açıldı bir şeyler yaptım oldu. Sonra seçenekler geldi 1 2 gün geliyordu seçenekler. Sonra yine direk offline açılmaya başladı. Aynılarını yaptım düzelmedi sorun ne bilmiyorum :/ bu arada güvenli interneti nasıl kapatabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu dene bir olursa haber verir misin
Türkçe yama varmı ?
Merhaba, Biliyorsunuz ki birkaç hafta önce Epic Games bedava GTA 5 dağıtmıştı. Ben de aldım ondan ve oynuyordum. Offline modda sıkılınca Online moda geçmek istedim fakat geçiş yapamıyorum. Oyunu açtığımda Online veya story mod gibi şeyler yazan menü bende açılmıyor, direk offline mod açılıyor. ESC'ye basıp Online'a tıklayınca da Social Club'a giriş yapınız diyor. Ne yapmam lazım?

Aynı sotr
Aynı sorun bendede var direk offline açılıyor eğer modeminde güvenli internet açıksa sebebi odur bendede güvenli internet var ve galiba o yüzden

Aynı sotr
Aynı sorun bendede var direk offline açılıyor eğer modeminde güvenli internet açıksa sebebi odur bendede güvenli internet var ve galiba o yüzden
aslında ben bi çözdüm nası oldu anlamadım ama oyun açılırken pencere modunda fln açıldı bişeyler yaptım oldu .sonra seçenekler geldi 1 2 gün geliyodu seçenekler. sonra yine direk offline açılmaya başladı. aynılarını yaptım düzelmedi sorun ne bilmiyorum :/ bu arada güvenli interneti nasıl kapatabilirim ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

tamamdır kardeşim çok tşekkürler video olursa haber veririm :)

Aynı sotr.
Aynı sorun bende de var direk offline açılıyor eğer modeminde güvenli internet açıksa sebebi odur bende de güvenli internet var ve galiba o yüzden.

Çok teşekkür ediyorum ara ara oluyordu bunlar meğersem babam aile profiline alıyormuş. Standart yapınca düzeldi çok şükür. Büyük bir sorunuma çözüm oldunuz teşekkürlerimi iletiyor iyi günler diliyorum.

Geri
Yukarı