GTA 5 Online Yükleme Ekranı Çok Uzun Sürüyor

tuğra sezer

Centipat
Arkadaşlar dün indirimle GTA 5 aldım ve online girmek istedim. Fakat yükleme ekranını bir türlü geçip oyuna girmiyor dünden beri sadece birkaç kez bu sorun düzeldi ve girdi. Ve sadece girerken değil bazen oyuna girdikten sonraki yüklemelerde de aynı yükleme sorunu. İnternetim 35 Mbps Fiberinternet. Böyle oldu mu mecbur F4 atıyorum. Sizce sorun nedir?

Ben de aynı sorunları yaşıyordum. Bunun için yaptıklarımı aşağıya yazıyorum, hangisinden dolayı verim aldım bilmiyorum fakat dilerseniz hepsini de yapabilirsiniz.
  1. Abone olduğum paket 24mbps'e kadar hız veriyor. Hız testi yaptığımda 20 - 22 bandında görüyordum. Modem ayarlarından (ASUS DSL-N16) hızı 18mbps'e sabitledim.
  2. R* sitesinde bulunan portlara modemden yönlendirme yaptım. Bunun için önce cihazımın yerel IP'sini sabitleyip bu IP'ye modem ara yüzünde bulunan port yönlendirmeden R* sitesindeki port değerlerini atadım.
  3. Bağlantımı ETHERNET kablosu ile yaptım.
  4. Sırasıyla Başlat+I / Sistem / Depolama / Geçici Dosyalar buradan kullandığım diskteki gereksiz yer kaplayan özellikle "Geçici Dosyalar"ı seçerek temizleme işlemini gerçekleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı