GTA Online Uzun Yükleme Ekranları

TechnoBey

Kilopat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bahsettiğim gibi yükleme ekranı girerken, heist bitince vs çok uzun oluyor SSD'ye aktarsam düzelir mi ? Şuan 120GB SSD kullanıyorum yer kalmıyor sırf onun için SSD alacağım.

Offline GTA 5 oynarken yükleme ekranlarının bekleme süresi kısalır. Ama onlineda bu olay GTA 5 oyununun serverlarıyla alakalı olduğu için oyunu HDD'ye de kursan en hızlı SSD'ye de kursan kayda değer bir fark oluşmuyor diye biliyorum.

SSD'nin farkını dosyaların hızlı okunmasından kaynaklı oyun yüklenmesinde göreceksin heist bitince Lester'ı hemen görmen vs fakat online olduğu için internetin ve Rockstar serverlarından kaynaklı durumlara yani servera geç girme sorununa SSD bir fayda sağlamıyor.

SSD elbet fark yaratıyor ama öyle aman aman da değil çünki servera giriş süresi vs ile alakalı bir durum kendim denedim ve tecrübe ettim bunu.

Bahsettiğim gibi yükleme ekranı girerken, heist bitince vs çok uzun oluyor SSD'ye aktarsam düzelir mi ? Şuan 120GB SSD kullanıyorum yer kalmıyor sırf onun için SSD alacağım.
Bu olay RC Games'in serverları ile alakalı bir durum. Story moda girdiğin zaman online'nin 5/1'i kadar kısa sürede açılıyor farkettiysen. SSD alman Story mod a girerken işe yarar. RC games bu uzunluğu GTA V çıktığından beri çözemedi. GTA da 300 saatin varsa 50 saati online a giriş süresinden kaynaklıdır. SSD almanız bilgisayarınız için tabii ki daha iyi olur fakat GTA online açılırken pek bi fark yaratacağını sanmıyorum.

ssd ye taşıdım steamdan fazla fark olmadı kafayı yicem 10 saat oyun oynıcaksam 1 saati bekleme süreleriyle geçiyor bu gta 5 in oyun motoru 2013 te çıktığı için bunlar yaşanıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı