GTA 5 Online'da Bazı Yerlerden Çıkılamıyor

RefRoys

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. GTA 5 Online'da bazı yerlere girince çıkamıyorum mesela uçak hangarına giriyorum çıkamıyorum. Ancak uçağa binince çıkabiliyorum ve hep uçak hangarında uyanıyorum. Acaba Türkçe yamadan olabilir mi yoksa oyundan kaynaklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hep aynı yerde uyanma sebebin M'den Spawn Location'ın hangar olarak seçili olması. Çıkamıyorum derken kapıya iyice yaklaştın mı? Exit Hangar yazar yaklaştığında.

Uyanınca nerede uyanacağını M menüsünden spawn location seçeneğiyle değiştirebilirsin.
En kısa sürede Türkçe yamayı kaldırıp dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Bunları yapsan bile bazen giriş ve çıkışlarda GTA kaynaklı olarak takılabiliyor. 2-3 dakika içerisinde açılmazsa oyunu kapayıp açmak gerekiyor.

Uyanınca nerede uyanacağını M menüsünden spawn location seçeneğiyle değiştirebilirsin.
Bunları yapsan bile bazen giriş ve çıkışlarda GTA kaynaklı olarak takılabiliyor. 2-3 dakika içerisinde açılmazsa oyunu kapayıp açmak gerekiyor.
Aga denedim 5 dk bile bekledim gelmedi,oyunu kapatıp açtım gene yok. Şimdi TR yamayı kaldırıyorum.
Aga şimdi TR yamyı sildim oyuna hirdim gene aynı hangardan çıkamıyorum. Sorun nedir?

Son düzenleme:
Steam kütüphane'ye gir GTA 5 sağ tıkla özelliklere gir yerel dosyalardan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yap. Eksik dosya ya da bozuk dosya var ise indirecektir. Belgelerim de ki Rockstar Games dosyasını sil. Not hikaye modunda ki kayıt dosyan gidebilir.

Aga şimdi TR yamyı sildim oyuna hirdim gene aynı hangardan çıkamıyorum. Sorun nedir?
Steam kütüphane'ye gir GTA 5 sağ tıkla özelliklere gir yerel dosyalardan oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yap. Eksik dosya ya da bozuk dosya var ise indirecektir.
Steamdan almadım social club tan aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı