GTA 5 Online'da Cheat Engine yüzünden ban yenir mi?

Ban yememiş olsan da zaten 1300 saatin boşa gitmiş. Tamam rahatlamak için ya da boş vakitleri güzel geçirmek için oyun oynanır da 1300 saat vermek ne? O saat sayısı kadar çalışsan bir yabancı dili C1 düzeyinde öğrenirsin. :D
1300 saatimin boşuna gidip gitmemesine ben karar veririm. 1300 saati gayet zevkli geçirdim. Hali hazırda 2 yabancı dil biliyorum. Oyunlarında insana çok şey kattığını düşünüyorum ayrıca ne dostluklar ne arkadaşlıklar.

Ban yememiş olsan da zaten 1300 saatin boşa gitmiş. Tamam rahatlamak için ya da boş vakitleri güzel geçirmek için oyun oynanır da 1300 saat vermek ne? O saat sayısı kadar çalışsan bir yabancı dili C1 düzeyinde öğrenir
Kardeşim belki Adam işinde gücünde normal bir insan belkide yabancı dili var adam boş zamanlarında GTA 5 oynamış işte sen neden adamın hüzünlü gününde adamın üzerine gidiyorsun 1300 saat emek vermiş ban yemiş ?

Hali hazırda 2 yabancı dil biliyorum.
Şu forumda da 2 yabancı dilden aşağı bilen yok. 🤣

GTA 5 oynamış işte sen neden adamın hüzünlü gününde adamın üzerine gidiyorsun? 1300 saat emek vermiş ban yemiş.
1300 saat emek vermiş, sonra hile yapmış ban yemiş. Ne yapayım yani? Ben bu hile yapanlar yüzünden 10-11 yıldır online oyun oynamıyorum, neden üzüleyim?

Şu forumda da 2 yabancı dilden aşağı bilen yok. 🤣

1300 saat emek vermiş, sonra hile yapmış ban yemiş. Ne yapayım yani? Ben bu hile yapanlar yüzünden 10-11 yıldır online oyun oynamıyorum, neden üzüleyim?
Üzül diyen yok. Tamam rahatlamak için ya da boş vakitleri güzel geçirmek için oyun oynanır da 10-11 yıl vermek ne? O yıl sayısı kadar çalışsan bir yabancı dili C1 düzeyinde öğrenirsin. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı