GTA 5 Online'da nasıl mesaj sesi kapatılır?

dursunn

Decapat
Yer
malatya
Daha fazla  
Adamlar Online'da sürekli mesaj atıyorlar ve dınınık diye bir mesaj sesi var ya o aralıksız 100 kere zil gibi çalıyor ayrıca susmuyor. Sürekli 3 4 saniyede bir bu ses bazen spam oluyor kapatmanın bir yolu yok mu? Mesajlar texte geliyor chatte gözüküyor daha önce yoktu bu olay şimdi başladı tüm serverlerde var. Yok mu bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spam seside gidiyor mu benim sorunum o

Size attığım videoda iki türlü yöntem var. 1. köfte kalkan 2. startup. Meta köfte kalkanda arkadaş modunda sıkıntı oluyor bağlantı konusunda zaten videoda açıklamış startup metada ban riski taşıyor. Kısaca açıklamam gerekirse spam mesajlardan kurtulmak için ya sadece arkadaşlarınızla oynayacaksınız ya da tek oynacaksınız rastgele Online serverler berbat biçimde ve düzelecek gibi durmuyor. İki yöntemden herhangi birini yaparsanız hem hileciler oturuma katılamaz hem de spam sesi gider. Videonun tamamını izlemek yararınıza olacaktır.

Size attığım videoda iki türlü yöntem var. 1. köfte kalkan 2. startup. Meta köfte kalkanda arkadaş modunda sıkıntı oluyor bağlantı konusunda zaten videoda açıklamış startup metada ban riski taşıyor. Kısaca açıklamam gerekirse spam mesajlardan kurtulmak için ya sadece arkadaşlarınızla oynayacaksınız ya da tek oynacaksınız rastgele Online serverler berbat biçimde ve düzelecek gibi durmuyor. İki yöntemden herhangi birini yaparsanız hem hileciler oturuma katılamaz hem de spam sesi gider. Videonun tamamını izlemek yararınıza olacaktır.

Anladım teşekkürler.

Ek olarak size söylediğim startup meta, köfte kalkan dosyalarına ulaşamadıysanız ben size atayım Startup meta Köfte kalkan

Startup. Meta dosyasını oyunun okuması için dosyanın yanında yazan -video yazısını silin sadece startup. Meta yazısı kalsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı