GTA 5 Online'da para nasıl kasılır?

Kingofefe

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTS5 yeni başladım ve paketten gelen 1M var 2 kişiyiz. Nasıl hızlı para kasabiliriz?

Heist yaparak. Başka türlü kazanamazsınız zaten. Onun dışında asla ama asla hile yapmayın. Bilseydim 1 trilyon falan yapardım, denemelik 10K yaptım ondan da perma ban yedim. Ve başka yol ise Playlist oynayarak. Arkadaş ekibiniz vs. varsa playlistler güzel XP ve para veriyor.

Heist yaparak. Başka türlü kazanamazsınız zaten. Onun dışında asla ama asla hile yapmayın. Bilseydim 1 trilyon falan yapardım, denemelik 10k yaptım ondan da perma ban yedim. Ve başka yol ise playlist oynayarak. Arkadaş ekibiniz vs. varsa playlistler güzel XP ve para veriyor.

Her heiste 1.2m bir şey almamızı istiyor facalty mi ne öyle bir şeydi.

Hilenin neresi kötü acaba. Başka oyunculara zarar vermediğin sürece bir sıkıntı görmüyorum ben.

Hilenin neresi iyi acaba oyunun zevki tatı kalmıyor araba alıyorsun eee insana bir zafer bir başarı duygusu vermiyor.

Ben arada sırada girip para basıyorum Cheat Engine'den, toplam 15m falan oldu hala banlanmadım.

Konuya gelecek olursak 2M biriktir kosatka alıp Cayo Perico Heist'i yap.

Kosatka nedir?

Hilenin neresi iyi acaba oyunun zevki tatı kalmıyor araba alıyorsun eee insana bir zafer bir başarı duygusu vermiyor.
Ben 200+ saat oynadıktan sonra para basmıştım artık bıkmıştım çok zor para kasılıyordu çok da basmadım o yüzden o kadar sorun olmadı.
Denizaltı.
Oyun içindeki telefondan Warstock sitesine girip alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı