GTA 5 Online'da Para Kazanma

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Uğrola. GTA 5 Online oynamaya başladım ama param çok az, oyunla ilgili pek de bilgim yok açıkçası. En iyi nasıl para kazanabilirim, taktikleriniz var mı? Teşekkürler.

Pacific Standard Job heisti, tabii sen kurucu olursan her setup başı gelen 26.000 doları alamayacaksın final kısmındaki ödülü alacaksın tavsiyem arkadaşların ile oyna hızlı para kazanırsın o sayede.

Pacific Standard Job heisti, tabii sen kurucu olursan her setup başı gelen 26.000 doları alamayacaksın final kısmındaki ödülü alacaksın tavsiyem arkadaşların ile oyna hızlı para kazanırsın o sayede.
Heist nasıl açılıyor? Arkadaşım yok bu arada, yalnız oynamayı seviyorum.

12 level olmanız lazım ve bi' aparman dairen olmalı küçük evler ile heist kurulmuyor. Sizin ilk oyununuz olduğu için önünüzde 4 heist var, son heist benim dediğim ve en çok yapılan heist orada daha deneyimli oyuncular.
Görevleri yapmanı öneririm ayrıca seri para ve level kasmak için ben sadece görevleri yaptım.

12 level olmanız lazım ve bi' aparman dairen olmalı küçük evler ile heist kurulmuyor. Sizin ilk oyununuz olduğu için önünüzde 4 heist var, son heist benim dediğim ve en çok yapılan heist orada daha deneyimli oyuncular.
Görevleri yapmanı öneririm ayrıca seri para ve level kasmak için ben sadece görevleri yaptım.
Evim yok, avantajı var mı başka ev almanın? Garajda yatıp kalkıyorum. :)

Ben random takılıyordum server beni nerede başlatırsa orada, yolda masum vatandaşın arabasını çarpıp kasko yaptırmıştım ne günlerdi, yerde gördüğüm silahı almak için, beleş helikoptere binme için böhüü duygulandım. :(
Evin hiç bir artısı yok bunu rahatlıkla söyleyebilirim, bindiğim bi' kuruma var o yetiyor bana, online loadin sorunu çözülürse savaş uçağı için para biriktireceğim.

Önce bir grup kurup kendi arkadaşlarınla Pasifik standart job heist kurun bu heist'ı anlaşarak yapmalısınız bankanın aşağısındaki evi satın almalı bir kişi garajdada kuruma armored vb. bir araç bulunmalı ki glitchi yapabilesiniz motorlari patlatin yol belli oldugunda bir kisi araci alsin hepiniz binin ve bota gidin herkes bota bindiktin sonra bir kisi gta5'i kapatmak için hazırda beklesin köprünün altından geçtikten hemen sonra bekleyen arkadaş uygulamayı hızlı bir şekilde sonlandırsın ki bu şekilde de diğer glitch'i yani p.s heist finali setupsız tekrar edebilirsiniz.

Tavsiyem 4 kişiyede tek tek 70% yapın hem tek seferde bir kişi 1 milyona yakın para alır hemde adaletli olur gg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı