GTA Online'da en çok para kazanma yöntemi nedir?

Nymphe_0

Picopat
Daha fazla  
Motoclub görevleri çok az kazandırıyor, hile ve glitch olmadan en çok para kazandıran yöntemler neler?

Oyunu ne kadar süredir oynuyorsun bilmiyorum. Tavsiye olarakta algılama ama emeğinle para kazanmaya çalışmaktan çok kısa sürede sıkılacaksın ve illa ki para ve seviye hilesi yapıcaksın. O yüzden şimdiden böyle şeylere kasmayı bırakabilirsin.

Oyunu ne kadar süredir oynuyorsun bilmiyorum. Tavsiye olarak da algılama ama emeğinle para kazanmaya çalışmaktan çok kısa sürede sıkılacaksın ve illaki para ve seviye hilesi yapacaksın. O yüzden şimdiden böyle şeylere kasmayı bırakabilirsin.

Eski hesabımda 200 saat oynamıştım en sonunda sıkılıp hile açtım perma ban yedim. Tekrardan satın alıp sıfırdan başladım şu an oyuna 10 saatim var bir daha hile kullanmak istemiyorum.

Beni yanlış anlama ama bence yakında sıkılıp para hilesi yaparsın. Henüz yapmayanı görmedim yakınımda. En hızlı ve yüksek miktarda alabileceğin denizaltı ile gelen adadaki heist var galiba ismini unuttum.

Eski hesabımda 200 saat oynamıştım en sonunda sıkılıp hile açtım perma ban yedim. Tekrardan satın alıp sıfırdan başladım şu an oyuna 10 saatim var bir daha hile kullanmak istemiyorum.
Diğer oyuncuların oyunlarına etki etmiyecek şekilde hile yapmaktan sorun yaşamadım ben. Trainer falan mı kullandın nasıl perma ban yiyebildin?

Ben biraz fazla abarttım 100.000.000$ para hilesi yaptım 😀 ve ikinci defa para hilesi yaptığım için bu defa perma attılar.
Ben ilkinde 250milyon yaptım az geldi gibi olunca 1 milyar yaptım. Yaptığın yöntemle alakalı sanırım. Ayriyeten experience hileside yaptım 130 levellere kadar. Sorun olmadı yıllardır kullanıyorum hesabı.

Ben ilkinde 250milyon yaptım az geldi gibi olunca 1 milyar yaptım. Yaptığın yöntemle alakalı sanırım. Ayrıyeten Experience hileside yaptım 130 levellere kadar. Sorun olmadı yıllardır kullanıyorum hesabı.

Cheat Engine ile yapmıştım ben YouTube'dan bakmıştım herkes o şekilde yapıyordu.

Geri
Yukarı