GTA 5 Online'da spam atılıyor

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Linki tam olarak hatırlamıyorum ama buraya da yazmayacağım sadece mesajı görüntüledim ve ayrıca full spam atılıyordu chatte bunlar nedir? GTA 5 Online çok oynamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS gözüküyor diye biliyorum. PC de kare kare gözüküyor bunlar reklam GTA 5 onlina her zaman olan klasik bir durum. Görmek istemiyorsanız Crew'in ya da invite online olan sunucuda oynayabilirsiniz.

Maalesef PC'de çok sık rastlanan bir durum. Genelde Çinli ve Rus hile siteleri bu reklamları yapıyor. Bunlar 1 level reklam botları olabiliyor veya gerçek bir kullanıcı da olabiliyor.

Biri hileli mod menüsü kullanıyorsa, mod menüdeki her bir tuşa veya seçeneğe bastığında otomatik olarak bu reklamlar çıkıyor. Bu sayede hile geliştiricileri yeni potansiyel müşterilerini, hâlihazırda hileyi kullanıcılar üzerinden kazanabiliyor. Ne kadar çok kullanılırsa o kadar reklam.

Kare kare çıkmasının sebebi de Çince veya Rusça harfleri/sembolleri GTA Online sohbet kutusunda göremememiz.

Chat ve telefon bildirimlerini kapatmak için:

Yüksek ihtimalle bunlardan bahsediyorsunuz:

1.png

Telefon spam mesajları:

msedge_QoJdOOtGPl.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı