GTA 5 Online'da tam Türkçe yama önerisi

Alikeremtopcu

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 Online'ı Türkçe oynuyorum çok araştırdım ve sadece 1 video buldum. Paylaştığım videodaki yama işinize yarayabilir ama benim oyunumda arkadaşlarımın sunucularına katılamıyorum. Bakın Online diyorum ona dikkat Online için önerebileceğiniz bir yama var mı? Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar GTA 5 Online'ı Türkçe oynuyorum çok araştırdım ve sadece 1 video buldum. Paylaştığım videodaki yama işinize yarayabilir ama benim oyunumda arkadaşlarımın sunucularına katılamıyorum. Bakın Online diyorum ona dikkat Online için önerebileceğiniz bir yama var mı? Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GTA 5 Online'da ban yenir ama sen bilirsin Türkçe yama ile.

GTA 5 Online'de Türkçe yama açarsanız ban yersiniz önermem.

Online oynarken yama açarsan ban yeme ihtimalin var açmanı önermiyorum.

GTA 5 Online artık eskisi kadar kontrol edilmiyor, milyar dolarlara ve 10 bin levele 2 günde ulaştım 😂 yıllardır da ban almadan aynı şekilde oynuyorum.

Online'da türkçe yama sorun yaşatmaya bilir fakat riske girmene gerek yok, basit bir İngilizce yetiyor oynayış için.

GTA 5 Online artık eskisi kadar kontrol edilmiyor, milyar dolarlara ve 10 bin levele 2 günde ulaştım 😂 yıllardır da ban almadan aynı şekilde oynuyorum.

Online'da Türkçe yama sorun yaşatmayabilir fakat riske girmene gerek yok, basit bir İngilizce yetiyor oynayış için.

Zaten Online'da İngilizce o kadar zorlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı