GTA 5 Online'ye girerken Mod/Yama nasıl kolayca kaldırılır?

Burak0472

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'te story Mode'de trainer ve Türkçe yama kurdum. Ama Online'ye girerken onları hep kapatmak, story modeye girerken açmak uğraştırıyor. Bunun kolay yolu yok mu hiç? Her Online'ye girişimde yamayı durduyor, modu ise silmek zorunda kalıyorum.

Arkadaşlar GTA 5'te story Mode'de trainer ve Türkçe yama kurdum. Ama Online'ye girerken onları hep kapatmak, story modeye girerken açmak uğraştırıyor. Bunun kolay yolu yok mu hiç? Her Online'ye girişimde yamayı durduyor, modu ise silmek zorunda kalıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bak, ama 90 GB boş alan daha olmalı bilgisayarında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
50 gb var.

Videoyu izleyemiyorum şu anda. Bu yöntem oyunun orijinal dosyalarını yedekleyip kopyala yapıştır gibi mi?

Modu silmene gerek yok. Mods klasörünün ismini değiştir ve Trainer'i masaüstüne at gir. Open IV ile yaptıysan işe yaramaz bu. Çünkü Open IV oyunun dosyalarını değiştiriyor.

Modu silmene gerek yok. Mods klasörünün ismini değiştir ve Trainer'i masaüstüne at gir. Open IV ile yaptıysan işe yaramaz bu. Çünkü Open IV oyunun dosyalarını değiştiriyor.
Hocam türkçe yamayı OpenIV ile indirdim, türkçe yamayı OpenIV'dan devredışı bırakırım. Sonra da oyunun klasöründen mod dosyalarını masaüstüne atarım online girerim. Story Mode girmek isteyince OpenIV'dan yamayı açar, mod klasöründen dosyaları tekrardan oyunun konumuna atarım. Nasıl?

Yüklediğim mod Menyoo

Videoyu izleyemiyorum şu anda. Bu yöntem oyunun orijinal dosyalarını yedekleyip kopyala yapıştır gibi mi?
Aynen hocam öyle yapıyor

Hocam Türkçe yamayı Open IV ile indirdim, Türkçe yamayı Open IV'dan devre dışı bırakırım. Sonra da oyunun klasöründen mod dosyalarını masaüstüne atarım Online girerim. Story mode girmek isteyince Open IV'dan yamayı açar, mod klasöründen dosyaları tekrardan oyunun konumuna atarım. Nasıl?

Yüklediğim mod Menyoo.

Aynen hocam öyle yapıyor.

Menyoo trainer gibi bir mod değil mi? Mod dosyalarının boyutu yüksek değilse ve çalışırsa silip yüklemekten daha mantıklı gibi.

bak derim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı