GTA 5'te Online'ye girilmiyor

Arkadaş haklı hata veriyor mu yoksa direkt kapanıyor mu hata veriyorsa ne hatası veriyor daha önceden girip şuanda mı giremiyorsunuz biraz daha genişletirseniz konuyu yardımcı olabiliriz.
bilgisayarı daha yeni aldım 3 ay bile olmadı çocuk istedi yadiyse almazdım ve bu işlerden hiç anlayan birisi degilim. hataya gelecek olursak tam bilmiyorum ama roc. açıyorum oyuna giriyorum hiç bir şekilde baglantı yapmıyor. başka birisi denedi benim kullanıcı şifre be adımla kendi pc sinde açtı ama bende olmuyor. eger yardımcı olursanız team indirmiştim ordan erişim saglayıp bakma şansınız varsa gerçekten çok iyi olur

Detaylandırmanız lazım.
bilgisayarı daha yeni aldım 3 ay bile olmadı çocuk istedi yadiyse almazdım ve bu işlerden hiç anlayan birisi degilim. hataya gelecek olursak tam bilmiyorum ama roc. açıyorum oyuna giriyorum hiç bir şekilde baglantı yapmıyor. başka birisi denedi benim kullanıcı şifre be adımla kendi pc sinde açtı ama bende olmuyor. eger yardımcı olursanız team indirmiştim ordan erişim saglayıp bakma şansınız varsa gerçekten çok iyi olur

Epic'ten açın oyunu olmazsa bir dosyaları doğrulayın o da olmadı silip yükleyin o da olmadı VPN ilen girin.

Roc'tan açmak yerine indirdiğiniz yerden açmayı denediniz mi?
yardımcı olurmusun team dan pc me girip bilmiyorum nasıl yapılıyor çünkü

Epic'ten açın oyunu olmazsa bir dosyaları doğrulayın o da olmadı silip yükleyin o da olmadı VPN ilen girin

Epic'ten açın oyunu olmazsa bir dosyaları doğrulayın o da olmadı silip yükleyin o da olmadı VPN ilen girin.
valla bu dediklerini anlasam yaparım ama anlamıyorum yardımcı olurmusun

Yeni konular

Geri
Yukarı