GTA 5 oynamayı bırakmalı mıyım?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.

Arkadaşlar ben GTA'nın son bölümlerine doğru yaklaştım fakat görevler haritada gözükmüyor ve görevsiz kaldığım için oyunu silmeyi düşünüyorum. Ne yapayım? Online devam mı edeyim yoksa daha fazla sinirlenmekten kurtulayım mı? Verdiğim o kadar saate yazık oldu.

O olaya YouTube'dan bak. Bende de aynı sorun vardı fakat o görevin bir parçası. YouTube'dan araştırarak bulabilirsin.

4 kapılı bir arabayı tenha bir yere park et, ardından birini arayın. (Örneğin, Micheal ile 4 kapılı araba alıp tenha bir yere parkettikten sonra, Trevor veya Franklin'i ara, görevler gelecektir.)

4 kpılı bir arabayı tenha bir yere park et, ardından birini arayın. (Örneğin, Micheal ile 4 kapılı araba alıp tenha bir yere parkettinten sonra, Trevor veya Franklin'i ara, görevler gelecektir.)
Hocam o görevi bitirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapmam gereken bu görev benim.
Single Player mi kaldı? Eger Online'da zenginsen silme.

Single oynuyorum. Online tarafı 11-12 yaş toxic olduğu için Online'den soğudum.

Hocam o görevi bitirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapmam gereken bu görev benim.
Oyun sonlarında ise, Lester size, 3 tane lokasyon gönderiyor mail ile. O lokasyonlarda araba olacak. O arabaları alıp haritalarda olan yerlere götürün.

Oyun sonlarında ise, Lester size, 3 tane lokasyon gönderiyor mail ile. O lokasyonlarda araba olacak. O arabaları alıp haritalarda olan yerlere götürün.
Henüz ne aradı ne mesaj attı Lester. Yan görevleri yapıyorum belki açılır diye ama yine açılmadı. Oyun sıkıntıya uğradı büyük ihtimal.

Eğer hiç görev gelmiyorsa arkadaşlarda olduğu gibi yan görevlerden birkaç tane yapmalısınız. Benim de başıma gelmişti yabancı kaynaklara baktığımda çok fazla yan görev biriktiği için oyun bir yerden sonra görev vermiyor yan görevleri oynamanızı istiyor.

Geri
Yukarı