GTA 5 oynarken hiçbir hata vermeden oyundan atıyor

Morp.heus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba GTA 5 oynarken sürekli hiçbir hata vermeden oyundan atıyor. Windows olay görüntüleyicisinden de baktığımda hiçbir hatayla karşılaşmıyorum. Process Monitor'le bir hata raporu oluşturdum fakat anladığım bir uygulama değil. Ekte hata raporunun linkini bırakıyorum anlayan arkadaşlar varsa yardım edebilirlerse çok mutlu olurum 4 aydır aynı durumu yaşıyorum henüz bir çözüm yolu bulamadım...

Logfile.rar - Google Drive

Arkadaşlar merhaba GTA 5 oynarken sürekli hiçbir hata vermeden oyundan atıyor. Windows olay görüntüleyicisinden de baktığımda hiçbir hatayla karşılaşmıyorum. Process Monitor'le bir hata raporu oluşturdum fakat anladığım bir uygulama değil. Ekte hata raporunun linkini bırakıyorum anlayan arkadaşlar varsa yardım edebilirlerse çok mutlu olurum 4 aydır aynı durumu yaşıyorum henüz bir çözüm yolu bulamadım...

Logfile.rar - Google Drive

Bu sorunu Online'da yaşıyorsanız oyundaki hileli biri size crash atıyor olabilir sürekli bu sorunu yaşıyorsanız yine bu hileli kişi size kafayı takmış olabilir.

Sistem özelliklerim:
  • Ekran kartı: MSI RX570 Armor 8 GB OC.
  • Anakart: B450-A Pro Max.
  • Bellek: G.Skill 8 GB 3200MHz.
  • SSD: Kingston A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD.
  • Hard disk: WD Western Digital 1 TB 72000RPM.
  • Güç kaynağı: Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ eu.
Procesess monitör dosyasını yanlış paylaşmışım tekrar paylaşıyorum: Logfile.rar

@Recep Baltaş abi her türlü şeyi denedim donanımsal bütün parçaları test ettim hiçbir sorun çıkmadı ekran kartı driverını silip yükledim düzelmedi. Önerilerine açığım.

Bu sorunu Online'da yaşıyorsanız oyundaki hileli biri size crash atıyor olabilir sürekli bu sorunu yaşıyorsanız yine bu hileli kişi size kafayı takmış olabilir.

Offline modda da alıyorum hatayı :(
arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan biri yok mu?

"Failed initialization please reboot and restart the Game try reinstalling the Game if this persists" şimdi de böyle bir hata aldım yardım edebilecek biri yok mu arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor baktım. Buffer too small hatası alıyorsun. 8 GB bellek yetersiz kalıyor olabilir. RAM'i 16 GB yapmanı öneririm.

Kod:
91205    18:41:43,6846112    PlayGTAV.exe    6072    RegQueryValue    HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList\Public    BUFFER TOO SMALL    Length: 0

Yine de uyarayım: Raporun PlayGTAV.exe değil, GTA 5.exe'ye ait olması lazımdı ki bunu rehberde de diyoruz.

Geri
Yukarı