GTA 5 oyun dosyalarını doğrulayınca oyunu yeniden indirmeye başladı

İşletim sistemi
Windows 11
RAM
8 GB
Ekran kartı
R7 240 2 GB
Anakart
Hewlett-Packard
İşlemci
İntel Core i5-4590
Epic Games'ten bıktım artık. Oyun hata veriyordu biraz araştırdım ve dosyaları doğrulayınca oluyormuş. Doğruladım ve şu an 73 GB oyun dosyası inmeye başladı.
Bu Epic Games'teki 3. sorunum hem de 1 haftada!
3 kere yeniden indirmiş olacağım bıktım artık oyundan soğudum.

İlk olarak doğrulama yapar ve eksik olan dosya varsa onları yeniden indirir. Senin dosyalarda eksik var dostum ya sildin ya da silindi :D

Hocam ilk oyunu indirdigime 120 GB indirdi. Bittikten sonra 120GB'den 210 GB indirme geldi.
Bir ara durup dururken 98 GB indirme geldi.
Şimdi de 73 GB.

İndirme alanının resmini yükler misin?

17104236823744730270150036901885.jpg

Kardeşim anladım kadarasıyla ilk olarak oyunun yüklü halini bütünüyle kontrol ettiği için sen 210GB yükleme geldiğini sanıyorsun. 210 GB taradıktan sonra eksik olan dosyaları tekrardan indiriyor resimde de gördüğüm sen oyunu yanlışlıkla kaldır demiş olabilirsin ve yeniden indiriyorsun :) işlemi iptal edip epik Games Denetim Masası'ndan kapatıp tekrardan kontrol edebilir misin? Baga girmiş olabilir.

Kardeşim anladım kadarasıyla ilk olarak oyunun yüklü halini bütünüyle kontrol ettiği için sen 210GB yükleme geldiğini sanıyorsun. 210 GB taradıktan sonra eksik olan dosyaları tekrardan indiriyor resimde de gördüğüm sen oyunu yanlışlıkla kaldır demiş olabilirsin ve yeniden indiriyorsun :) işlemi iptal edip epik Games Denetim Masası'ndan kapatıp tekrardan kontrol edebilir misin? Baga girmiş olabilir.

Doğrula dediğime eminim hatta doğruladı. Ama doğrulama bitince başladı dosya indirmesi.

Geri
Yukarı